Imperium

Behemoth`s Lair

ZSF Fotosesja - reportaż.

Permalink

Witam

Spędzając czas na konwencie zrobiłem sobie rachunek sumienia, a następnie kilka postanowień. Po powrocie nie mogłem przestać o Was myśleć i o Konwencie. Dlatego też od razu zabrałem się do pracy.

Zapraszam Was do zapoznania się z małym reportażem jaki napisałem dla Zabrzańskiego Stowarzyszenia Fotografii Fotosesja.

REPORTAŻ

Jest to pierwszy punkt moich postanowień i cieszę się, że udało mi się go tak szybko opracować. Spędzone kilka godzin przy edycji zdjęć, zmienianiu ich formatów, potem szukaniu informacji oraz składaniu w całość mam nadzieję, że dało przynajmniej dobry efekt.

Tym samym zachęcam Was do działania :).

Zdravim
Mr. Rabbit


Permalink

Oglądając te zdjęcia, muszę stwierdzić, że Byczyna jest naprawdę przepiękna. Wrzechobecny klimat średniowiecza i fantasy. Te mury, koszary, wieże.... jak miasto ludzi w Erathii. :D


Permalink

Widać, że 'natchnienie pokonwentowe' dotknęło nie tylko mnie!


Permalink

To fakt, po Konwencie powinien duch wstępować nowy i mobilizować nas do działania ;). Oby było nas więcej.


Permalink

Kontynuacja reportażu. Bardzo proszę, jeżeli będą jakieś zastrzeżenia do prezentowanych zdjęć natychmiast się do mnie zgłosić. Wolę uniknąć nieporozumień i niepotrzebnych problemów.

Reportaż cd

Zdravim
Mr. Rabbit


Permalink

Wpadłem na ten pomysł na konwencie i bardzo mi się spodobał. Ciesze się, że przypadł do gustu. Czasem warto wprowadzić coś nowego, świeżego do życia :).

Dzięki mości Oberżysto ;)


Permalink

Relacja ciekawa, ale zgodę konwentowiczów na publikację zdjęcia grupowego masz :P?

(żartuję oczywiście)