Imperium

Behemoth`s Lair

Heroes 7 - pytania o instalację

Permalink

Hej
Parę krótkich pytań, bo mam możliwość odkupienia pudełkowej wersji H7.
1) Podstawka i Trial by Fire, jak to się ma do siebie? Instaluję TbF i mam od razu tam uwzględnioną podstawkę czy muszę kupić osobno podstawkę, osobno TbF i instalować dodatek na podstawce?
2) Są do H7 jakieś patche (tak jak np. 3.1 do H5)?
3) Da się z dvd zrobić obraz iso (bo w sumie to mój laptop nie ma czytnika, a nie chce mi się łazić z zewnętrznym, bo chyba nie o to chodzi z laptopami)? Czy są jakieś zabezpieczenia i wykrzacza błędy?
4) Czy (załóżmy że zrobiłem iso, zainstalowałem i pościągałem jakieś mapy z neta) do grania "single player" na kompie (online i multi turnieje mnie jakoś nie interere, jeśli już (rzadko) gram multi to hot-seat) potrzeba się rejestrować do konta uplay? Bo próbowałem coś poczytać w necie o tym uplay, i wszystko co piszą to się odnosiło do wersji cyfrowej.
Z góry dzięki za odpowiedzi!

Permalink

mam możliwość odkupienia pudełkowej wersji H7

Mam szczere wątpliwości, czy na płycie znajduje się cokolwiek zdatnego do grania, bo to był już ten moment, kiedy rynek zdążył przejść na dystrybucję cyfrową z symbolicznymi pudełkami. Jeśli kod aktywacyjny do Uplay został już wykorzystany (tj. przypisany do cudzego konta na Uplay), to ogólnie czarno to widzę, bo wątpię, żeby bez tego gra w ogóle ruszyła (o ile, powtarzam, w ogóle da się zainstalować z płyty!) bez łamania zabezpieczeń (a to nielegalne!).

Nawet *gdyby* na płycie było coś, co można zainstalować, to nie jestem pewien, czy udałoby ci się to odpalić, bo prawie na pewno (niestety, ledwo już pamiętam) gra w wersji premierowej była pełna błędów, nie mówiąc już o wyżej wspomnianych zabezpieczeniach, które raczej nie pozwolą ci zagrać bez uruchamiania przez Uplay.

Łatek w życiu H7 było sporo (gra dobiła do wersji...1.7? przed dodatkiem, i do 2.2.1 do zakończenia wsparcia).

Co do łączenia:

Alamar cytujący w AC człowieka z Limbic Entertainment

If you have the original you can combine them, but it can work on its own. But make sure you buy it on the same platform as vanilla, e.g. uplay vanilla + uplay addon will work, but uplay vanilla + steam addon will not mix.

Permalink

Czyli mówiąc krótko, "daj pan sobie spokój" ;)
Dzięki wielkie, pozwoliłeś mi zaoszczędzić parę grosza.

Permalink

Witam, nie wiem gdzie zadać to pytanie więc pytam tu. Czy ktoś ma aktualnie problemy z zalogowaniem się do Ubisoft Conecta, ponieważ od wczoraj przy logowaniu pojawia się błąd z informacją: usługa jest chwilowo niedostępna i się zastanwaiam czy jest to problem po stronie Ubisoftu czy mojej.

Permalink

KOMBEK

Witam, nie wiem gdzie zadać to pytanie więc pytam tu. Czy ktoś ma aktualnie problemy z zalogowaniem się do Ubisoft Conecta, ponieważ od wczoraj przy logowaniu pojawia się błąd z informacją: usługa jest chwilowo niedostępna i zastanawiam się czy jest to problem po stronie Ubisoftu czy mojej.

Witam, u mnie wszystko działa, sam stosunkowo często gram w Might and Magic: Heroes VII chociaż graczem jestem od czasów Starożytnych. Kiedy ostatnio się logowałeś ? Ubisoft coś wspominał, że jak ktoś długo się nie loguje to wyłącza takie konta.

Permalink

Logowany chyba byłem cały czas bo w VIIke grałem jeszcze z 2 tygodnie temu. Nieciekawa sprawa, ale dzięki za odpowiedź.

Permalink

Spróbuj na nowo zainstalować Ubisoft Connect. Właśnie włączyłem Heroes VII i wszystko gra, więc Connect działa poprawnie.