Imperium

Behemoth`s Lair

Problemy z noclegiem

Permalink

Jak wspominałem przed paroma dniami, będą w tym roku pewne trudności ze zorganizowaniem noclegów dla tak dużej ilości konwentowiczów w internacie. Ze względów losowych (organizacja kolonii dla powodzian w internacie i remontów) będziemy mieć tylko ok 60 łóżek, wliczając dostawki i materace. Jako że spodziewamy się ok 75 konwentowiczów, powstaje oczywisty problem braku miejsc. Z tych względów zostalismy zmuszeni do wdrożenia planu ratunkowego - noclegów na śpiworach w świetlicy i sali telewizyjnej (tej dużej sali obok kuchni). Prosimy zatem, aby wszyscy, którzy mają taką możliwość, przyjechali ze śpiworem i karimatą. Co roku bardzo duża grupa ludzi gra w Mafię w świetlicy prawie całą noc, więc zwłaszcza do nich kierujemy tą prośbę - weźcie śpiwory! ;) Oczywiście takie miejsca noclegowe będą tańsze, ale jeszcze nie wiadomo dokładnie, o ile.
W razie jakichś zmian (oby na lepsze), będę pisał w tym temacie. Wszystkich chętnych do noclegowania w świetlicy i w sali telewizyjnej zapraszam do wpisywania się w tym temacie ;)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 31.07.2009, Ostatnio modyfikował: Codhringher

Permalink

A co mi tam!

Wpiszcie mnie :)


Permalink

Wprawdzie karimaty mieć nie będę, ale śpiwór jak najbardziej. Na podłodze już sypiałem więc jakoś to przeżyję :] a w mafię chętnie pogram :P


Permalink

Ja to z tych mafiozów, więc pewnie tam skończę. Można zaklepać stół? :P Karimaty nie mam, ale śpiwór może wytrzasnę, o ile nie zapomnę.

No chyba, że babki mają wyrka gwarantowane domyślnie :P


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.08.2009, Ostatnio modyfikował: Aryene

Permalink

Konwent zdobywa popularność, jeśli miejsc już zaczyna brakować. 75 osób chyba jeszcze na tej imprezie nie było.

Ja przyjadę w czwartek, prosto z dwutygodniowej podróży, karimaty nie skombinuję. W mafię nie gram i wolałbym mieć okazję się trochę wyspać. :) Nie będę miał dostępu do netu prze najbliższe 10 dni, więc przyjadę w czwartek i zobaczę jak się sytuacja z miejscami do spania będzie przedstawiała.


Permalink

Ja tam mogę spać w śpiworze, ale wolałbym w jakimś pokoju, łoże mi nie potrzebne chyba że z jakąś branką..


Permalink

No właśnie, o ile pamiętam w pokojach też są podłogi - czemu od razu wyganiać ludzi do świetlicy? (Szczególnie, że ta jest niezbędna do gry w mafię). Myślę też, że większość nie miałaby nic przeciwko jakiemuś systemowi rotacyjnemu - dwie noce w łóżku i jedna na karimacie na przykład (w obrębie jednego pokoju naturalnie), żeby było sprawiedliwie.

Mając w pamięci piętnaścioro Jaskiniowców śpiących na moich 28 metrach kwadratowych na zlocie poznańskim myślę, że żadne warunki noclegowe nie są w stanie ostudzić jaskiniowego ducha :).


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.08.2009, Ostatnio modyfikował: Sandro

Permalink

Optymistyczny przelicznik zakłada niewykorzystywania do spania innej podłogi niż pokojowej :]


Permalink

My zabieramy namiot, ktoś kojarzy ile się płaciło w przypadku namiotu?