Imperium

Behemoth`s Lair

Gród i inne atrakcje

Permalink

Pytanie jest proste, jakie atrakcje chcielibyśmy by pojawiły się na Konwencie.
Tarnum wspominał o pomyślę zluzowania w tym roku. Uważam go za dobry, lecz wiem, że i tak jedne atrakcje zastąpią inne, tylko może właśnie forma będzie mniej wymagająca dla uczestników (i dla KOKu ;) )
Jest również inna kwestia. Jak przyciągnąć ludzi na Turniej? (co roku jest nas coraz więcej, ale wiem, że jest sporo Jaskiniowców, którzy chętnie by wzięli w nim udział a nie biorą), czy na Turniej Zagadek? W tym roku frekwencja była najniższa w historii.
Prosiłbym o szczere wypowiedzi. Dlaczego niektórzy nie chcą uczestniczyć w niektórych rozrywkach (pogoda, poimprezowa niemoc, lenistwo, czy może są one po prostu mało atrakcyjne?)
Oczywiście też jesteśmy otwarci na wszelkie nowe pomysły i inicjatywy, wszak trza się rozwijać.


Permalink

Turniej Zagadek IMO się wypala. Wystarczy spojrzeć - wygrałem w tym roku, a miałem raptem 58% poprawnych odpowiedzi...
Dlatego osobiście byłbym za tym, by sobotnie popołudnie przeznaczyć wyłącznie na ćwierć i pół-finały turnieju.
Oprócz tego nie wyobrażam sobie soboty bez finału w Spichlerzu.
Gród (pomimo moich jęków) był naprawdę świetną zabawą, idealną na piątek. Taka rozwinięta wersja ogniska zapoznawczego. ;)


Permalink

Mam pytanie do KOKu jak się mają sprawy organizacyjne ze wskazaniem na Gród, gdyż po głowie i skrzynce mejlowej imć Samuela wędruje dodatkowy happening ;)


Permalink

Słyszałem, słyszałem. Jeśli chodzi o pomysły, a szczególnie happeningi to zapraszam na PW lub maila, będzie nam łatwiej się dogadać. Chętnie poznam co kłębi się w głowie Samuela ;)
Co do Grodu, swoje stanowisko już mam, ale KOK jeszcze nie. Zobaczymy.

Pozdrawiam


Permalink

Proponuję z przewodnika konwentowego wyciąć wpis o sztuce. W tym roku nie jest przewidywana żadna tego typu atrakcja. Trupa musi odpocząć i nabrać sił. A także pocieszyć się innymi atrakcjami, które zawsze nas omijały. W tym roku finał turnieju w Spichlerzu rozegrany zostanie pomiędzy Faramirem a Inghamem!
Możemy jedynie zrobić pokaz na wideo sztuk z lat ubiegłych.


Permalink

W tym roku nie ma tej atrakcji i rzeczywiście puszczane będą stare sztuki konwentowe, ale przewodnik z założenia miał być uniwersalny, a nie pisany pod konkretny konwent, więc wpis bym zostawił. A jakby ktoś przeczytał, nastawił się i zawiódł to chętnie wyjaśnię osobiście ;)


Permalink

Chciałem podziękować wszystkim konwentowiczom za wyrozumiałość wobec trupy. W tym roku, po raz pierwszy, nic nie wystawiliśmy. Dzieki temu NAPRAWDĘ jesteśmy głodni poklasku i w przyszłym roku zaskoczymy Was czymś absolutnie wyjątkowym (jak co roku zresztą :>)!
O tak, to będzie pokaz! Gui, piszesz?