Imperium

Behemoth`s Lair

Heroes of the Storm

Permalink

Heroes of the Storm to szalona, sieciowa, drużynowa bijatyka z udziałem twoich ulubionych postaci z gier Blizzarda. Rozwijaj i modyfikuj bohaterów z uniwersów Warcrafta, StarCrafta i Diablo, by dopasować ich do swojego stylu gry. Stwórz zespół ze swoimi znajomymi i weźcie udział w szybkiej rozwałce na zróżnicowanych polach bitew, które wpływają na strategię i styl rozgrywki.
Tak gra jest opisana na swojej oficjalnej stronie.

A innymi słowy, jest to rozwinięta do poziomu samodzielnej gry, wersja fanowskiej mapy do Warcrafta 3 - DefenSE of the Ancients, która to zdobyła wielką popularność na świecie. Z czasem powstały niezależne od Warcrafta wydania w postaci steamowej dwójki i o wiele bardziej znanego LOL'a(sic!)... Oraz niezliczona liczba mniej znanych tytułów. Niemniej wszystko to opiera się na tych samych zasadach - tocząc boje swoim bohaterem trzeba dotrzeć do bazy przeciwnika i coś zniszczyć.

I tu szybka piłka - dostałem w prezencie 4 darmowe klucze do zamkniętej bety Heroes of the storm. Nie ukrywam, chciałbym pyknąć trochę w wolnej chwili. Ale zobaczy się jak to wyjdzie z czasem... Natomiast klucze oddam w dobre ręce. Przez dobre ręce rozumiem kogoś, kto faktycznie ma ochotę zagrać, a nie tylko sprawdzić co to. Ktoś zainteresowany?

PS. Jutro(w zasadzie to dzisiaj) wyjeżdżam na święta. Jeśli znajdzie się ktoś chętny, to klucze przekażę w środę/czwartek.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 4.04.2015, Ostatnio modyfikował: Hellburn