Imperium

Behemoth`s Lair

Assassin's Creed

Permalink

No właśnie.... Asasyni :). Otóż może i to ma mało wspólnego z fantastyką, ale w końcu Animusów u nas nie wynajdują... Tak więc ostatnio moją ulubiona gierka , która pobiła nawet Warcrafta III. No i chyba pierwsza w której w ogóle nie używałam kodów. Nie jest super trudna ani super łatwa. Jest po prostu ciekawa, nie umiem tego inaczej określić. Teoretycznie pierwszorzędno role odgrywają tu krucjaty, a więc religie, jednak w trakcie gry jest tego naprawdę mało. Grafika może nie jest urzekająca (trójpalczaści ludzie) ale to nie ona jest tu najważniejsza. Polecam tą grę i nie mogę się doczekać drugiej części.


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 17.05.2009, Ostatnio modyfikował: Dirhavana

Permalink

Witam! Assassin's Creed było świetną grą. Sam ją oczywiście przeszedłem z zebranymi wszystkimi flagami, odwiedzonymi informatorami, itd. Krótko się w nią grało(z 4-5 dni). Grę te podobnie jak RtCW uwielbiam! A nawet kocham! Podoba mi się Altair. Taki cichy, szybki, zabójczy Assassyn. Świetna jest na koniec walka z Al-Mualimem, było tam masę fantastyki, nie wiedziałeś z której strony twój były mistrz (podrabiany:D) zaatakuje. Pozdrawiam!
PS Hav popraw nazwę tematu, powinno być Assassin's Creed.


Permalink

Gra z ładną grafiką, dobrym udźwiękowieniem, niezłymi pomysłami, ale beznadziejnie szybko uciekającą grywalnością.

1. Całe to skakanie po dachach jest fajne, ale ile można. Przyznajcie sami , ile można się wspinać spadać skakać i biegać po budynkach?
2. Całe to zabijanie zostało rozwiązane tak bezmyślnie. Kompletny brak sensu ostrożnego zabijania. I tak musimy uciekać i tak, a kwestia walki z paroma strażnikami...
3. Walka - opiera się na dwóch przyciskach; ataku i kontrze, która powala z nóg po pierwszych 5 animacjach. Potem klepiemy po prostu jak roboty wykutą na blachę formułę.

I tyle. Gra Jest dobra, może nawet więcej, ale nie rozumiem tych ochów i achów nad nią. Na pewno wtrąca coś nowego, ale to takie 7 no 7 + max dla mnie :)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 6.09.2009, Ostatnio modyfikował: Ymir

Permalink

Zgodzę się z Nebiriosem co do jego wypowiedzi chociaż jestem tu pierwszy raz, ale przeżyłem praktycznie to samo nie wiedziałem co się dzieje. Bardzo mnie zainteresowała postac Altaira ta cisza, precyzja i skromnosc podczas walki. :) Kiedyś poznałem chłopaka który był tu zalogowany i polecił mi te stronę i nie mam zaprzeczeń. Miał nick " Batista "
Nie wiem czy znacie. Przepraszam że paskudzę takimi śmieciami ale chciałem powiedziec wam jak tu trafiłem .
Pozdrawiam !!!

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.11.2009, Ostatnio modyfikował: Dredex

Permalink

Jak się nie chciało już grać to Assasin'Creed włączasz i chociaż jakaś zręcznościówka. Dla mnie w tej grze najfajniejsze było jak po dachach skakałeś i łuczników zabijałeś, ale i tak Heroes III rządzi.