Imperium

Behemoth`s Lair

Vinius

Oto pierwszy temat na tym forum - tym bardziej zachęcam do porozmawiania w nim i przypomnienia sobie starych czasów. Ale aby nie przynudzać, przechodze do rzeczy. 1. autorzy hucznie zapowiadali powrót do korzeni - armie neutralne miały być zróżnicowane i nawet napadać na nasze zamki!...
grałem w tą wczesną alfę (bez kreowania postaci) - i wygląda nadzwyczaj ładnie. moją przygodę z MM zacznę chyba właśnie od części... fanowskiej :)
to znaczy, ze może dziś otrzymam H5! hurra! nie dziw się, że tak wcześnie - pre-orderowcy zamawiający chyba EK (a może wszyscy?) otrzymuja grę wcześniej.
super. alarm odwołany. warszawka może sobie odbierać 5 dni przed premierą, a reszta kraju ma czekać. co za niesprawiedliwośc społeczna i wywyższanie "miastowych"!
no jasne, macie szybko H5 i prawdziwe zupki chińskie ;) (ach, Ani Mru Mru...) powiedz chociaż, czy zmieniono molicję na piechurów?
dzięki za odpowiedź. szkoda, miałem nadzieję że zostawią :(
Nowy styl grafiki - niezły, nie powiem :) powiadają, że to "francuski komiks". francuski, nie francuski, zgadzam się z przedmówcą. Grafika 3D - podoba mi się zmiana - nie można w nieskończoność tkwic w 3d. oczywiście podstawą gry jest jej mechanika i grywalność, ale wkroczenie w...
mnie tam bulwersuje "szeregowy" - jaki szeregowy!? Milicja! może się komus kojarzy z nazwa policji w czasach socjalizmu, ale milicja to też oddziały przeszkolonych i uzbrojonych cywilów - i taka prawda. "Militia" była w King's Bounty, w HoMM: QftDBS, w oryginalnym H5 - to czego u nas nie?
mnie sie bardzo podoba - szczególnie Sylvan i Haven. nie wiem co ze świetną muzyką z trailerów - nie wiecie może?
[quote]Vince jak ty możesz uważać że Necro ma dobrą muzykę. Tego nie da się słuchać i jest bez klimatu.[/quote] jakoś można - jak kto lubi.
wspomnę ponadto, że Desecrated Lands jest nieoficjalny.
mylisz się, wyliczenia sa logiczne. przejście na skos = 1 pole :) oczywiście jednostki w H5 biegają jak chcą, ale pola po kolei przemierzają.
chłopi są OK. lubię też krzyżowców - sentymentalnie, to prawie jak palladyni z H1 :)
hmmm... jeśli to Was zaciekawi, powiem, że bardzo prawdopodobne jest umieszczenie trzecziej części tryliogii MM/HoMM na Ashan może być gra RPG. chociaż i to nie pewne - ale wszak Fabrycy na pytanie, czy będzie to gra RPG powiedział: niewykluczone. tak, czy siak - nie myślmy, że...
pragnę napomknąc, że chwilowo ja zajmuje się działami o H1 i 2, ale ochotników by sie przydało. Ciężko dziś polegać na ludziach.
hmmm... z wersją językową to nie wiem, a co do dźwięków - może wystarczy podmienić pliki? ale niestety - gra jest uruchamiana z płyty i tam jest muzyka.