Imperium

Behemoth`s Lair

PAH3 - 6 sezon

Permalink

Regulamin Pucharu Areny Heroes 3:

1. Gramy w wersji 3.2
2. Nie wolno używać programów zmieniających mapę.
3. Można grać z plikiem crtraits, ale nie trzeba.
4. Sezon trwa 12 tygodni podczas których jest do rozegrania:
- 6 mapek zwykłych M (co dwa tygodnie)
- 2 mapki duże L (co sześć tygodni)
5. Do ściągnięcia są sejwy startowe tych map (130 lub 200% do wyboru).
6. Sejw przed ostatnią walką, bądź inną czynnością gwarantującą wygranie mapy należy wysyłać przez odpowiedni formularz
7. Ostatnia walka zostanie rozegrana autocombatem, można w uwagach napisać instrukcje jak ta walka powinna wyglądać i sędzia się do tego zastosuje.
8. Termin oddania każdej mapki będzie podawany wraz z jej publikacją (po upływie terminu podanego sejwy nie będą przyjmowane).
9. Lepszy jest ten, który miał na wyższym poziomie trudności mniejszą ilość dni ukończenia mapy (im szybciej tym lepiej). W przypadku remisu przyznawane jest miejsce ex aequo
10. Za miejsca dostaje się pkt. i tak:
miejsce/ punkty:
1 - 100
2 - 85
3 - 70
4 - 58
5 - 48
6 - 40
7 - 35
8 - 30
9 - 25
10 - 21
11 - 17
12 - 14
13 - 10
14 - 7
15 - 5

11. Za mapy miesięczne otrzymuje się 1,5x pkt. (zaokrąglone w dół do pełnych punktów)
12. Wygrywa ten który ma najwięcej pkt. za miejsca. W przypadku remisu decyduje ilość wygranych mapek w ogóle, a później ilość wygranych map miesięcznych.
13. Sędzią jest Eru i do niego należy zgłaszać problemy. On także podejmuje decyzje w sprawach spornych.

Do turnieju można przystąpić w dowolnym momencie, nie trzeba także przysyłać wszystkich sejwów. Jednak brak kilku mapek zmniejsza szanse na wygranie całego turnieju, choć i tak można rozpocząć zabawę pod koniec i cieszyć się ze zwycięstw na poszczególnych mapach.

Mapy można znaleźć w miejscu, które obsługuje cały turniej, czyli w Akademii

Zalecenia - nie wymagane, ale mile widziane:
- Jeżeli już wysyłalibyście już jakieś mejle do mnie, to w tytule e-maila dotyczącego PAH3 nich znajdzie się sformułowanie "PAH3" - umożliwi mi to szybkie odnalezienie odpowiednich wiadomości i zmniejszy prawdopodobieństwo potraktowania ich jako spamu.
- Sędzie nie jest idiotą - dlatego nie wpisujcie w "Uwagach" oczywistych rzeczy - za recydywę grozi publiczne napiętnowanie.


Liczba modyfikacji: 5, Ostatnio modyfikowany: 21.10.2013, Ostatnio modyfikował: Mateusz

Permalink

Hmm.. bierze ktoś udział? Bo ja bym wziął, ale sam ze sobą nie chce rywalizowac;D

Permalink

Ja biorę:)
I jak znam życie - wygram:D

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 29.01.2009, Ostatnio modyfikował: Sokole Oko

Permalink

No ja mam nadzieję że ktoś będzie brał udział :D


Permalink

Ciśnij Emil! :]
W całości udziału nie wezmę, jak to zwykle bywa z braku czasu, ale jeśli frekwencja będzie przyzwoita to ze 2-3 mapki oddam by się sprawdzić.

Permalink

Jakby co to ja też biorę udział :), właśnie za chwilę zaraportuję zwykłą1 i mam nadzieję, że na kolejne mapki również znajdę jakiś czas. Pozdrawiam


Permalink

Chciałbym się upewnić czy moje rozwiązanie dotarło bo niby zaraportowałem ale wole mieć potwierdzenie.

Permalink

@Sokole Oko: w Twoim profilu w Akademii jest lista nieocenionych raportów :-)

Pozdrawiam


Permalink

Pierwszy save poszedł - wydaje mi się, że będzie kilku zawodników razem na top 1 z tym samym wynikiem.

Ktoś jeszcze bierze udział?:D plix, zgłaszac się ^^

Permalink

Siema Emil studencie ^^ Szykuj się ;)
Ale obawiam się, że jako studencik będziesz wygłodzony i jak nienajedzona hiena będziesz polował na młode wilczki :)
Reszcie życzę powodzenia i sukcesów ^^

Permalink

Ja przesłałem ale licze na zaszczytne miejsca w dolnej części tabeli, bo to mój start w tego typu mapach, kiedyś tam dawno (bardzo) ściągałem ale po czasie i dla przyjemności powolutku robiłem.


Permalink

Oddałem pierwszą wersję zwykłej1.. Wiem jednak, że pewne osoby mają lepszy wynik, jeśli znajdę czas to możę poprawię :)
Oj, bardzo bardzo ciasno będzie w czołówce..

Permalink

Witam. Znalazłem trochę czasu i ukończyłem dużą1, którą przed chwilą wysłałem. Przypuszczam, że wynik jest katastrofalny, ale i tak nie ma szans żebym go poprawił. A ten pośpiech stąd, że aktualnie mam trochę wolnego czasu, natomiast w najbliższym czasie może być tylko gorzej :(. No a teraz najwyższa pora zabrać się za TW :). Pozdrawiam


Permalink

Mam pytanie co do 7 punktu regulaminu w którym mowa jest o autowalce
Czy jeżeli x w dzień włączę zakończenie tury a podczas ruchu komputera będę miał przeprowadzone przez komputera ataki na zamek, który mu zabrałem to czy wszystkie walki muszę być uznawana jako autowalka czy tylko ostatnia? Proszę o szybką odpowiedź :)

Permalink

Skoro w którejś z ostatnich walk autocombat nie wygrywa, tylko trzeba ręcznie to możesz opisac sposób walki. Wynika to z niemożliwości rozegrania przez Ciebie poprzednich walk. Eru rozegra jak opiszesz i wsio :)

Permalink

No mapka raczej prosta. Dziś przysiadłem i dziś oddałem. W sumie 3h gry mi wyszło. Wynik raczej nie optymalny, ale jestem zadowolony że tak dobrze mi poszło po tak długiej przerwie. Mam nadzieję, że dotrwam do końca sezonu.

Emil nie wiem o czym piszesz, ale wątpię, że kilku zawodników osiągnie ten sam wynik no chyba że za każdym razem komp tak samo się rozjedzie. Ja niestety musiałem ścigać pojedynczych bohaterów, ale i tak jestem zadowolony z wyniku.

Czas zabrać się za miesięczną :P


Permalink

Witam ponownie męskie grono... oczywiście jak zwykle gram dla przyjemności i na 130% (ukłony dla sędziego za utrzymanie map na tym poziomie, bo lubię czasami przyłączyć się do rozgrywek) . Liczę jak co sezon, że kolejna Wojowniczka przystąpi do turnieju, bo byłoby miło. Jednakże towarzystwem tak Wspaniałych i Dostojnych Wojowników, jak Wy drodzy Panowie, też nie pogardzę. Życzę wszystkim dobrej zabawy i szczęścia, bo czasami się przydaje....

A co do mapy numer 1 .... z radości, że sezon został otwarty poniosło mnie. Obiecuję, że następnym razem nie będę robić takiej rzeźni na 130% :)


Permalink

Zobaczymy, czy Szadkowi się uda wbic wynik, jaki zapowiedział i czy Tiamath też coś porobił, ale jeśli nie, to faktycznie ciasno na podium.

@Edit: To się nazywa fuks, gz winu...

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 8.02.2009, Ostatnio modyfikował: Emil

Permalink

Udało się o 23:59 podesłałem sejv z mapką xD <radocha> walki autocombatem nie zdązyłem opisać ale jest do wygrania i to bez żadnych większych problemów :)