Imperium

Behemoth`s Lair

Jarmark czasu

Permalink
Nie jest to temat dodziału WoG, ponieważ to się zdarzyło na mapie SoD. Otóż ściągnąłem sobie mapę(nazwy nie pamiętam), a był tam jarmark czasu. Kiedy straciłem bohatera i nająłem go znowu w tawernie, wszedłem do Jarmarku czasu i mogłem tam kupić wszystkie artefakty, które straciłem. Czy taki był pierwotny sens tego obiektu?
Permalink
Mógłbyś podać mapę, numer wersji SoD, screna? To pomoże w zdiagnozowaniu problemu.
Permalink
U nas:
http://heroes.net.pl/wog_old/lokacje/lokacje2.php

Cytat z linku:
Ten nowy obiekt pozwala każdemu odwiedzającemu Bohaterowi, za pomocą specjalnych technik medytacyjnych, zapomnieć jedną ze swoich umiejętności. Odtąd bohater ma jedno wolne miejsce na naukę nowych zręczności. Koszt technik medytacyjnych wynosi 2000 sztuk złota. Można zapomnieć tylko jedną umiejętność dziennie - proces ten zabiera wówczas 500 punktów ruchu w tym dniu.

I u innych:
http://www.wog.acidcave.net/stuff.php

Cytat z ostatniego linka:
Obiekt 'jarmark czasu' ('market of time') nie został wcale wprowadzony w WoG. Pojawia się już w zwykłej wersji H3 RoE choć tylko na jednej mapie (Zima Tytanów). W samej grze nie miał żadnego zastosowania (był 'pusty'), ponieważ najprawdopodobniej wycofano go w ostatniej chwili. Podobno miał służyć jako zwykły 'czarny rynek', na którym można było kupować artefakty, ale obiekt miał się przemieszczać w czasie i przestrzeni raz pojawiając się w jednej części mapy, a raz w drugiej. WoG Team wykorzystał istniejące w grze grafiki i stworzył nowe zastosowanie dla tego obiektu.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 20.01.2008, Ostatnio modyfikował: Dragonthan

Permalink
Dobrze, niedługo podam te informacje, ale to nie może być zbieg okoliczności, ponieważ był tam jeden z zestawów, które straciłem.
Permalink
A przypadkiem Market nie miał służyć do "zapominania" umiejętności?;)

Widze że musze zamiast linków, do których ludziom nie chce się wejść, pakować całe tony tekstu z opisem pochodzącym z tych linków.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 20.01.2008, Ostatnio modyfikował: Dragonthan

Permalink

Jarmark Czasu był już w Sod, a dokładniej w jednej z map ze scenariusza, tylko nie pamiętam w jakiej...

Permalink

Jak już bawisz się w archeologa, to przynajmniej przeczytaj posty w tematach.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16.05.2011, Ostatnio modyfikował: Avonu

Permalink

Jarmark Czasu jest na mapie "Zima Tytanów" na południowo-wschodnim terenie trawiastym. Tyle że ile razy grałem (w RoE, AB, SoD) zawsze był to obiekt nieaktywny (tj stojący konik się pojawiał ale po najechaniu nic się nie działo). W edytorze można sobie kopiować na inne mapy w do woli


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16.05.2011, Ostatnio modyfikował: Kalidor