Imperium

Behemoth`s Lair

Alpuhara

Permalink

W podziemiach przejalem zamki i tereny do Hajdarabad i na południe do Dallas.

Na górze Północ - bez Barcelony i Durbanu. Mam również Nowosybirsk

I kompletnie nie mam pojęcia do dalej ?

Ktoś pomoże ?

Może Tomi84 ?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24. kwietnia, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink

Musisz zająć Barcelonę, niedaleko niej jest jaskinia nicponi. Tam popłynąć i odsłonić teren, a później wędruj po wodzie.
Uwaga ta mapa ma ograniczenie czasowe po 162 dniu będzie trudno pokonać głównego przeciwnika (im dłużej tym trudniej)

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 24.04.2021, Ostatnio modyfikował: Tomi84

Permalink

Nie mam pojęcia jak walczyć z 21 000 Aniołów :) Którzy jeszcze nie są podzieleni... Masakra ta mapa :)

Permalink

To jest łatwiejsza część mapy :) . Strategie, którą ja stosowałem to - zakup tylko archaniołów błękitnych smoków(później złotych smoków) i wszystkie jednostki strzelające(oprócz z cytadeli), należy zapisywać grę w miejscach, gdzie jest się pewnym obranej drogi, główne walki prowadzić Almanzorem, poruszać się nim jak najszybciej naprzód. Ja cofałem się Almanzorem chyba 3 razy. Pierwszy raz przed Barceloną do krasnoludów z początku po forsę.
Mając odpowiednią armie walka z archaniołami w Barcelonie jest łatwa - oślepienie, spowolnienie, klonowanie jednostek strzelających, modlitwa i atakujesz przed końcem kolejki znowu oślepienie.
Po Barcelonie namiot klucznika i do strażnika 22-6.

Permalink

Musisz zająć Barcelonę, gdzie jest namiot klucznika. Walka jest prosta – czar oślepienie później klonowanie jednostek strzelających, dla przyspieszenia walki można użyć czarów wspomagających i promienia osłabienia ; spowolnienie ; modlitwa (chyba) lub przyspieszenie i atak najsilniejszą jednostką 7 poziomu i jednostki strzelające przed końcem tury czar oślepienie itd. Później do strażnika koło Ahmabadu lub zdobywasz Durban

Permalink

Odkryłem pierwszą tajemnicę „Alpuhary”, dzięki niej powinienem dotrzeć do drugiej. Prawdopodobnie należy tam dotrzeć przed upływem określonego czasu, ale kończą mi się pomysły gdzie szukać. Bardzo proszę, jeżeli ktoś wie o jakąś minimalną wskazówkę.