Imperium

Behemoth`s Lair

Dirhavana

Podobnie jak Lyonis uważam że III ma super grafikę jak na te czasy. Ja jednak nie uważam VII za najlepszą ale V. Myśle że jest naj. Grafika, Zamki i w ogule wszystko.
Witam w mrocznym sanktuarium wędrowcze. Jak się zwiesz, powiedz? Nie ufasz mi, słudze ciemności? Podasz imię? Dobrze więc. Ale dlaczego przyszedłeś?? Jeżeli chcesz otrzymać kościste klucze pozwalające przejść przez brame powiedz dlaczego? Mroczne sanktuarium nie jest zabawą, to...
Mroczna jawa podchodzi do wędrowca: -Tristan prawda? Więc powiadasz że chcesz dołączyć do Dark Messiah? - Mówi grzębiąc zawzięcie w kieszeni - Prosze o to jeden z wielu kościstych kluczy. Wejdź w imie ciemności. Jawa tak jak się pojawiła tak i znikła....
Mam podobny problem z dodatkiem do III
<[Xian: Ukazało się również Might & Magic na telefony komorkowe.]> Wiem. Miałam przez troche ale za dużo zajmowało. Polecam na nowe komórki z większą pamięcią. ;-)
MOim skromnym zdaniem dość dobrym miastem jest " zamek z Archaniołami" Mnie się wydaje że są to najlepsze jednostki w grze ale drogie. Tani i dobry jest "zamek z Tytanami". Ale to zależy od mapki na której ile zasobów :-)
Zdecydowanie ściana ognia i ruchome piaski. wróg zawsze je omija a jak trafi to i tak prawie nic mu to nie robi.
<[Kumbat: Oczywiście że się da, wystarczy robić codziennie sejwy i sprawdzać później (po grze bo wcześniej nie wolno) jakie przeciwnik robił ruchy i jeśli widzimy jakieś rzeczy które nie mają prawa istnieć (więcej wojska nie wiadomo z skąd itp.) to wtedy oszust jest złapany.]>...
<[Szamanus: Niestety nie :/]> Prawda jest taka że przeszłam wszystkie oprócz pierwszej. NIe lubie tego typu rozgrywek :-(
Nie wiem jak zostać Osadnikiem. Jestem nowym graczem. Mam konto od paru dni ale aktywnie pisze na forum. Niestety niektóre tematy są dla mnie zamknięte. Co robić?
Za każdym razem gdy klikam na ikonkę "odpowiedz" przenosi mnie z powrotem do Imperium. Czy to zależy od stażu? A może jeszcze od czegoś innego??
Sprawa wniosków. Każdy chce by przyjęto jego wniosek ale nie każdy wie od czego to zależy. JA mam pytanie ; od czego zależy to aby wniosek został przyjęty Referencje; Jestem najaktywniejszym mieszkańcem. Często wchodzę na forum bo lubie Heroesa i książki fantasty.
<[Cialek: No wiec ja w wolnych chwilach bede tam dodawal co tylko znajde :) ale dobrze by bylo, zeby w temacie byly same newsy :) bez zadnych komentarzy itp, bo tak to sie bedzie mozna pogubic troche :P najlepiej jakby temat byl o zaostrzonym rygorze :D:D:D:D]> Ja również postaram się pomóc...
To w takim razie prosze tę panią z posta ciut wyżej aby zajeła się głównie biblioteką ;)
Założyłam coś takiego dla graczy którzy tak jak ja nie zbyt długo są tutaj nie bardzo znają się na JB. Każdy tu może zgłosić swoje pytania i problemy. Ja naprzykład nie weim jak zostać osadnikiem bo jak klikam na "odpowiedz" to mi wyskakuje ta strona główna forum czyli imperium.
Chodzi mi bardziej o to że ja lubie i, myśle że pisze niezłe opowieści. A jak mówiłam gdy klikam "odpowiedz" przenosi mnie do imperium tak poprostu bez niczego.
Szkoda. Myślę że mówie za większość mieszkanćów: Mam wielkie nadzieje co dotego co znajdzie się w bibliotece.