Imperium

Behemoth`s Lair

PAH3 - 6 sezon

Permalink

He he Emil. Bardzo jestem ciekaw ile osób odda mapę miesięczną, bo z tego co się rozpatrzyłem to nie będzie to taka bułeczka z masełkiem jaką była pierwsza zwykła mapka ...

No ciasno będzie jak dla mnie to mogę napisać bo czas nadsyłania już się skończył, że jeżeli ktoś będzie miał wynik w granicach 9 dni to się nie zdziwię, bo generalnie sądzę, że przy optymalnych kombinacjach jest to do wyśrubowania ( oczywiście jeżeli jakiś maniak miał czas na taką zabawę ). Ja mam nieco gorszy wynik... Jak ktoś osiągnie 7 dni to chylę czoła, bo dla mnie jest to niemożliwe do wykonania... pod kontem logistycznym, ale mogę się mylić.

Witamy drogą panią :) Życzę wytrwałości bo jak widzę w końcówce ostatniego sezonu na 130% można było kosić całkiem niezłe punkty :P Masakra na 130% hmm.... mapa nie była trudna więc wszystko możliwe?


Permalink

Skoro jest po ptokach, to powiem, iż ja i Danyt zrobiliśmy po 6 dni i to nie my wygramy tą mapkę xD

Permalink

no fucktycznie będzie ciasno na podium bo ja też mam 6 dni :)

Nie no żartuję 5 dni mam :)

Dla ciekawości dodam, że logistycznie i finansowo można zrobić to w 4 dni xD ale trzeba by było losować tak hirków, że odechciewa/chcę się na samą myśl to robić ^^

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 8.02.2009, Ostatnio modyfikował: Szadek

Permalink

4 Owszem dało się zrobić, ale chyba trzeba iść scieżkami, a mi na to brakowało armii. Ew solmyr + ktoś z deszczem, ale czy to wystarczało? Jedną scieżkę można sobie porawdzić Lacusem (zaaw taktka + rusałki), ale tu problem co z drugą scieżką, sam mag?
Wynik 6 uważam za przyzwoity, choć mapka niestety jak dla mnie w zbyt małym stopniu sprawdzała pomysłowość, a zbyt dużym cierpliwość do losowań/wczytywań. No chyba, że można jakimś cudem przebić się przez wodę.
Gratuluje najlepszym, pozostaje pytanie czy Tiamath zrobił coś ponad te 5 dni, które zapowiadał, a może ktoś jeszcze pokusił się o oddanie świetnego wyniku? :)

Permalink

OMG!
Rany julek 5 dni absolutna masakra. Akurat ja przebijałem się przez bagna bo nie miałem czasu na ścieżki może uda się wbic z moim wynikiem do pierwszej dziesiątki :P


Permalink

Wcale nie trzeba było iść ścieżkami by zrobić 4 dni:) Największy bajer polegał na tym, że należało wylosować w tawernie Gem bo tylko ona ma przyzwanie okrętu, potem ktoś z mag wody więc tylko 2 opcje ciele/galere i na koniec ktoś kto ma naukę czarów. Mógłbym to zrobić w 4 dni lecz nie pomyślałem wcześniej, że mogę ogołocić kryptę ;/

Permalink

No o Gem myślałem, ale jak bierzesz się za grę o godzinie 19 to raczej nie myśli się o tym żeby loadować w nieskończoność :P Przynajmniej wiem o co chodzi z planem tak szybkiego przejścia :)
Powodzenia na mapce miesięcznej ! Czekamy na wyniki.


Permalink

Czyli po prostu zabrakło mi wiedzy, nie znałem żadnego bohatera z przyzwaniem okrętu na start i jak zobaczyłem, że w gildii nie ma to zrezygnowałem z tej opci.. :)
Full szacun za pomysł i cierpliwość.

Permalink

No też składam wyrazy szacunku i sądzę, że z moim wynikiem to ostatnie miejsce murowane. Musze się na dużej poprawić.


Permalink

umieściłem wyniki już, tak jak i kolejną mapkę

Śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego Szadka tam nie ma: wysłał nie ten sejw co potrzeba, a system jest nieubłagany i od północy nie można nic zmienić - choćbym nawet chciał.

@MarenRe: skoro dzięki 130% mamy kolejną uczestniczkę, to one pozostaną ;) chyba że na Jaskiniowym serwerze skończy się miejsce ;


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 8.02.2009, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink

Gratulacje! :)

6dni to porażający wynik. Chociaż nie widziałem mapki wierzę, że było sporo kombinowania :)
Szkoda, ze Szadkowi nie przeszedł jego sejw. Już drugi sezon taki pech na pierwszej mapce ;/
Ja sam odpuszczam ten sezon - sporo spraw na głowie :/ Ale może uda mi się oddać chociaż 1 mapkę :)


Permalink

Gratuluję zwycięzcom! Wynik jest porażający (bynajmniej dla mnie). Też na początku pomyślałem o jakiejś przeprawie przez wodę, ale podobnie jak Danyt nie wiedziałem, że jakikolwiek bohater posiada przyzywanie łodzi... Pozdrawiam


Permalink

Gratuluję! Przynajmniej sie cieszę, że moje kalkulacje optymalnego wyniku były błędne tylko o 1 dzień. Więc nie jest tak źle.

Mam nadzieję że do końca sezonu będzie tyle raportów z każdej mapki.


Permalink

Ech ^^ ładna wtopa z mojej strony .

A mogę wiedzieć co się stało z moim sejv'em gdzie ukończyłem mapę w 8 dni??

Permalink

ten który ja mam, to zapis gry po pierwszym dniu ;)

(widzę jeden plik od jednego gracza - jeśli wcześniej wysłałeś 8-dniowego, a później go zaktualizowałeś, to widzę tylko ten ostatni)


Permalink

Gratulacje za pomysłowość z okrętem.
Przyznam że nie brałem nawet pod uwagę tego rozwiązania.
Nie doceniłem twórcy mapy i zakładałem że cała filozofia polega na pokonaniu jak najszybciej guardów.
Myślałem że 8 dni to nieźle ale po rozmowie z Danytem zacząłem kombinować na 6.
Niestety zabrakło czasu (komp uciekał jednym pobocznym) i kiepściutko wypadłem w debiucie.
Rzeczywiście można było lądem w 5 dni to machnąć ale trzeba było dużo hirków losować.
Tak się zastanawiam czy zwycięstwo nie powinno jednak przypaść graczowi z 5 dniowym rozwiazaniem,pomimo minimalnego spóźnienia, ale nie mi o tym decydowac.
Cieszę się że pomimo wcześniejszych deklaracji tyle osób będzie walczyć.

Permalink

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że zwycięstwo należy się Szadkowi, problem w tym, że z tego co mówi Eru jest to techcznie niewykonalne.. :/
Element humorystyczny jest jeszcze taki, że przed północą pochwalił się swoim savem 5 dniowym, a po chwili taka wpadka.. no cóż, życie :P

Permalink

Sokole Oko

Tak się zastanawiam czy zwycięstwo nie powinno jednak przypaść graczowi z 5 dniowym rozwiązaniem,pomimo minimalnego spóźnienia, ale nie mi o tym decydować.
Cieszę się że pomimo wcześniejszych deklaracji tyle osób będzie walczyć.

Jest mi przykro, że gracz z tak dobrym wynikiem w ogóle nie został uwzględniony w zestawieniu, jednak nie przewiduje się robienia wyjątków dla nikogo. Po to system raportowania jest "otwarty" przez tak długi okres i po to każdy ma możliwość sprawdzenia swoich nieocenionych save`ów, żeby do takich wpadek nie dochodziło.
Może zabrzmi to brutalnie, ale człowiek uczy się na błędach (najlepiej cudzych ;) )- wierzę, że każdy z Was nauczony tym doświadczeniem pomyśli 5 razy, nim zdecyduje się na wysyłanie raportu 5 minut przed północą.

Pozdrawiam


Permalink

Jeszcze na dodatek Szadek posłał mi mapkę z 20 minut przed północą, bym zobaczył, jak to zrobił (5dni) a na formularz już dał zły xD.

No cóż.. odrobi na przyszłych mapkach, bo ja przy nich prawie czasu nie zamierzam spędzac :P

ps. looknałem pobieżnie zwykłą 2 i u mnie stocznia w prawym-dolnym rogu robi tak statek, że nie można do niego wejsc.. mam nadzieje, że tego nie było w planach ? xD

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 9.02.2009, Ostatnio modyfikował: Emil

Permalink

U mnie jest taki sam problem z tą stocznią ;)

Tym razem prędzej oddam pewny i sprawdzony sejv :) nie chcę się wkopać ^^

Co do samej planszy zwykłej 2 mam już opracowany plan działania i uważam go za optymalny ^^