Imperium

Behemoth`s Lair

Ulubione kampanie/scenariusze

Permalink

Czy ma ktoś jakieś swoje ulubione kampanie, scenariusze bądź pojedyncze mapy, do których chętnie powróci ponownie? Bądź takie, których nienawidzi... Może jakaś własna strategia?
Ja mam trochę ulubionych:
Inferno: misja 2 i 5 oraz ostatni lot sokołów
Loch: misja 1 i 5
Necropolis: 1 i 4, wyspa na własność
Sylwan: 1 i 5
Nienawidzę... Akademi! Dobrze, że jej kampania jest wymieszana z innymi rasami ;)

I kilka innych zarówno lubię jak i nie cierpię. Ale wszystko przeszłam sama, bez kodów i się z tego bardzo cieszę :]

Co do strategii... No cóż, jestem nowicjuszem sama mogę skorzystać z ewentualnych porad ;-)


Permalink

Ja natomiast polubiłem kampanię z dodatku :-) I nie tylko krasnoludzką ale także i dwie pozostałe.
Z podstawki kampania Haven była fajna (pewnie dlatego bo była pierwsza:-P)
Ale i tak najfajniejsze kampanie były w H4 :-)


Permalink

A mi najbardziej w pamięć zapadła misja "Łza dla Ossira". Z różnych powodów... Po pierwsze była to pierwsza misja w którą zagrałam - zakochałam się od razu w Sylvanie. Olśnił mnie wtedy grafiką i umiejętnościami jednostek. No i oczywiście muzyką. I tak mi zostało. No ale przede wszystkim to to naprawde fajny pomysł na misję jest. Tabliczki z kolejnymi zagadkami, które trzeba rozwiązywać, żeby wiedzieć gdzie dalej pójść... No ok, nie były to najbardziej wyrafinowane zagadki jakie znam... Ale mimo wszystko bardzo fajny pomysł.


Permalink

Kampania w HoF też jest ciekawa, fajnie zrobione są te jednostki, z którymi to musimy walczyć w pierwszej misji tzn są pokazane grupą i tak jakby trenowały... w ogóle wszystko jest tam bardziej dopracowane, tylko szkoda, że nie kontynuują poprzedniego dubbingu. Jak usłyszałam Raelaga to myślałam, ze się popłacze :P
Narida -> Ja jakoś nie mogę tej misji przejść... Może ja jakaś tępa jestem? Zacięłam się :P
To też była moja pierwsza misja jaką zagrałam po kupnie gry (chciałam zobaczyć jednorożce) Obeszłam już całą wyspę i podziemia i po prostu nie wiem... mam ogólną koncepcję miejsca pobytu tej łzy ale tam gdzie myślałam, że jest jej nie było...
Może powstaje offtopic, ale mowa też była o poradach... czyż nie?


Permalink

Służę :) Nie wiem gdzie konkretnie utknęłaś, ale główne porady są takie: tabliczki musisz odwiedzać Ossirem i w takiej kolejności w jakiej autorzy scenariusza by chcieli - tylko wtedy otrzymasz odpowiednią wskazówkę. W innym wypadku na tabliczkach będą jakieś nieprzydatne informacje. Np. normalnie przy drzewie Sylanny (tak to się nazywa?) stoi tabliczka z jakimśtam napisem, coś w stylu "to jest czyjaśtam ziemia". Ale jeżeli doszłaś już do tabliczki "idź tam gdzie zmądrzejesz" to kiedy podejdziesz Ossirem do tej tabliczki przy drzewie będziesz miała następną wskazówkę. Ogólnie trzeba się nieźle nalatać, bo nieraz musisz przejść przez calutką mapę, żeby zaraz wrócić do miejsca, z którego przyszłaś. Powodzenia! A jeśli dalej będziesz miała problemy z jakąś zagadką to jestem do usług ;)


Permalink

Dzięki, a więc powracam do tej misji :D i może w końcu uda mi się ją przejść w całości.


Permalink

Najlepsza jest kampania Inferno w której wcielamy się w postać Agraela, ponieważ ciekawie się zaczyna, nie należy do łatwych i świetnie się gra bohaterem tej frakcji.

Permalink

Moja ulubiona misja to 3 misja kampanii demonów. Zawsze lubiłem Agraela, a to jest misja dość długa ale prosta.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.03.2011, Ostatnio modyfikował: Feanor