Imperium

Behemoth`s Lair

Prace porządkowe.

Permalink

Ciesze się, że zaczęły się porządki, próby doprowadzenia pewnych rzeczy do ładu. Jednak byłoby mi niezmiernie miło, gdyby na temat postępów było coś wiadomo. Choćby strzępki informacji.

Kiedy będą aktywne Grupy na przykład. Nie mogę dodać newsa z Osady, nie ma dostępu do niektórych forów, Politykerzy choćby.

Zwracam się więc o informacje.

Rozumiem, że takie sprawy muszą potrwać, ale brak informacji nie poprawia sytuacji.


Permalink

Nie wiem czy to z powodu braku tych grup i innych dodatków w Imperium wypowiada się zaledwie kilka osób ostatnimi czasy. Może dobrze byłoby umieścić informację na głównej typu: Zakończenie prac konserwacyjnych XX.XX.


Permalink

Mam nadzieję, że mięsożerne orchidee nie zjadły administratorów i ktoś udzieli odpowiedzi staremu Liszowi.

Wiem, że niektórzy nie mają dostępu do stolika literackiego w Osadzie, czym to jest spowodowane?


Permalink

Właściwie to do żadnego stolika - to chyba wina braku grupy Osadnicy


Permalink

Witam!

Nie, orchidee nikogo nie pożarły. Administracja (w mej osobie) się w weekend douczała, a wcześniej nie zauważyłem tematu.

Spieszę z wyjaśnieniami:

Do stolika literackiego - oraz do pozostałych stolików Osady, za wyjątkiem (Pod)Stolika - dostęp mają wszyscy (pokazanie -> wszyscy; odpowiedź -> zalogowani).

Nikt nie zgłosił mi problemu z odpowiadaniem w Osadzie dotychczas, gdyby jednak takie osoby się znalazły, proszę skierować je do mnie, w celu przeprowadzenia śledztwa ;)

Co zaś się tyczy terminu zakończenia prac - niestety nie mogę podać nawet przybliżonej daty. Ostatnio przez ponad tydzień nie miałem czasu/możliwości na dokończenie już rozpoczętych prac. Najbliższe kilka dni zapowiada się lepiej, ale niczego obiecać nie mogę niestety. Postaram się jak najszybciej zakończyć prace porządkowe.

Pozdrawiam


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.04.2007, Ostatnio modyfikował: MiB

Permalink

Proszę o kontakt na moje gg 531513 w sprawie kluczy do Krypty, bo przydałaby się aktualizacja a ja miałem formata na dysku i kontakty z gg padły.

Z góry dzięki

Q chwale Imperium


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.05.2007, Ostatnio modyfikował: Sulia

Permalink

muszę pogratulować nowego wyglądu jaskini.


Permalink
Czy nie można wyrzucić/usunąć/zlikwidować stolika od Ligi HV, bo jak dla mnie to on w sumie tylko straszy, wiadomo, że wszystko przeniosło się do PLH i temat jest praktycznie martwy.

BTW: Zniknęła mi opcja oznaczania postów jako niepoprawne ortograficznie i Eru zniknął jako mod z AW (co widać z resztą)
Permalink
Robić to mogą tylko Jaskiniowcy. Ty Jaskiniowcem z jakiegoś powodu nie jesteś.
Permalink
@Takeda: najmocniej Cię przepraszam - zagalopowałem się wprowadzając zmiany :(
Postaram się max. do poniedziałku poprawić błąd z oznaczaniem postów jako niepoprawne (w weekend nie mam za bardzo dostępu do kodu JB)
A Eru wróci zaraz jako mod ;)

@Ghulk: Ale Takeda jest "Starszym nad Moderatorami" - On na tym forum może prawie wszystko :P

Pozdrawiam

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.02.2008, Ostatnio modyfikował: MiB