Imperium

Behemoth`s Lair

Problem.

Permalink

A więc, po wypakowaniu Woga, zmieniłem język na angielski, włączam instalkę, po około 3 minutach i zainstalowaniu 11% woga wyskakuje błąd, w którym piszę, że nie mam wszystkich plików *.wog. Woga ściągałem stąd, czyli z jaskini behemota, mam wina XP.

Permalink

Spróbuj wykasować z rejestru wpisy dotyczące H3 i WoG i ponów próbę.


Permalink

Niestey nic to nie dało. Ale źle napisałem, nie pisze, że nie ma pliku *.wog ale, że pewien plik *.wog jest zepsuty.

Permalink

Ściągnąłem z acidcave i nic, ten sam błąd w tym samym momencie:/. Nie mam pojęcia co mogę źle robić, mam orginalną złotą edycję, zmieniam język i nic.

Permalink

Mam podobny problem z dodatkiem do III


Permalink

No właśnie, ja też mam ten problem, chyba 5 razy próbowałem przeinstalowywać SoD'a, instalować WoG'a i dalej nic, nie wiem co mam z tym zrobić, a bez WoG'a gra w HIII to nie jest gra...

Permalink

to może spróbujcie ściągnąć z oficjalnego download WoGa?


Permalink

Stamtąd to już w ogóle nie mogę ściągnąć...
Próbowałem z kwasowej groty ściągać, włączyłem instalację i przy 6% się zatrzymuje i pojawia się ten błąd. A wcześniej normalnie na tą wersję HIII, którą posiadam instalowałem WoG'a bez najmniejszych problemów, u siebie, u kolegi... A teraz kaszana. Nie wiem co mam robić.

Permalink

Linki w Grocie prowadzą do oficjalnych źródeł właśnie.

Proponowałbym upewnić się, czy aby na pewno robicie wszystko zgodnie z instrukcją i nie zmieniacie np. ustawień klawiatury zamiast ustawień regionalnych, albo czy ścieżka instalacyjna nie zawiera polskich znaków. Na czas instalacji dobrze jest też wyłączyć wszystkie programy chodzące w tle - szczególnie skaner antywirusowy i ewentualnie firewall.


Permalink

ustawień klawiatury zamiast ustawień regionalnych, albo czy ścieżka instalacyjna nie zawiera polskich znaków.

No cóż, zmieniam raczej ustawienia regionalne, ścieżka instalacyjna polskich znaków nie zawiera, ale żeby programy działające w tle wyłączyć, to nie wpadłem... Spróbuję, zobaczymy co z tego będzie, chociaż mam przeczucie, że nic...