Imperium

Behemoth`s Lair

Krypta map - aktualizacje

Permalink

Witam!

Wszelkie pytania prośby wątpliwości i uwagi dotyczące aktualizacji w krypcie map proszę tu uiszczać.
Mile widziane błędy i niedociągnięcia :)

Z poważaniem Thant


Permalink

Przydałbny się jakiś system sortowania map. Może AJAX lub PHP?


Permalink

Co do systemu to krypta jest otwarta na pomysły. Obecnie stosowany jest pierwotny system (exelowy) czyli mapy ułożone w danej kategorii są alfabetycznie.

Co do PHP były plany. Niestety brak rąk do pracy etc. Więc jest jak jest. Jak na razie kryptą zajmuje się jedna osoba i w planach jest jak na razie nadrobienie zaległości z aktualizacjami ( jest jeszcze sporo map do zamieszczenia ). Następnie sprawy graficzne i regulamin zamieszczania map wiec pracy jest sporo. Jak na razie jesteśmy na etapie aktualizacji.

Więc systemy na dzień dzisiejszy to rzeczy bardzo odległe... Dawno temu miały być recenzje ech... no trochę się od tamtego czasu podziało... więc reasumując obecnie serwis działa w okrojonej wersji. Gruntownie aktualizowany jest dział H3 i Wog. Sporo jest map do H4 ale na dzień dzisiejszy nie prędko zostaną opublikowane.

Jakieś sugestie proszę pisać!


Permalink

Co z mapami do H5? Bo jakby ktoś nie zauważył, to jednak już trochę czasu minęło od wydania tej wersji, a w krypcie nie ma nawet zarezerwowanego miejsca dla tej wersji, już nie mówiąc o samych mapach.


Permalink

Co do miejsca w krypcie to jest łatwa sprawa. Gorzej z samymi mapami obecnie krypta boryka się z brakiem strażników. H3 i Wogiem ja się zajmuję do H4 nie ma chętnych. Jeżeli nadal ich nie będzie to do 1-2 miesięcy jak skończę zaległości z wogiem i h3 to się zajmę mapami do H4, ale co do h5 to już nie da rady. Powiedzmy że w tym wypadku siła wyższa ( wymagania sprzętowe się kłaniają ). Więc jeżeli nie będzie jakiejś świeżej krwi bez słomianego zapału to na razie krypta będzie wegetować...


Permalink

Mogę pomóc jak potrzeba.
Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale chyba tak sądząc po stanie krypty.

Dodam, że niewiele potrafię.
A słoma zawsze się znajdzie :)


Permalink

Każda pomoc się przyda. Aktualizacja będzie po 23 bo sesja mi się kończy a parę mapek jest.

Co do planów to potrzebni ludzie do HV bo komora z mapami do tej części powinna powstać najpóźniej do końca lipca.

Co do szczegółów proszę łapać mnie na gg będę po 23 częściej dostępny :)


Permalink

Kolejny rok zlecial bezowocnie. Widze jednak ze MIB nie traci czasu i chwala mu za to. Jak bumerang z powrotem powracam na lono JB :)

Ps. Sorki za brak znakow polskich ale jestem obecnie poza Polska.


Permalink

Na Konwencie Enleth ujawnił trochę planów co do przysżłości Krypty.


Permalink

Na chwilę obecną plany z nową Kryptą zostały zawieszone. Wiem to z pewnych źródeł :P

Więc ze względu na to postanowiłem powrócić do pracy nad starą wersją. Może ktoś to uzna za syzyfową pracę, ale ja uznaję że do im lepszej kondycji zostanie doprowadzona obecna wersja tym mniej pracy czeka osoby w kolejnej wersji ( generalnie chodzi o sortowanie danych przejrzystość itp.)

Jeżeli są jakieś pomysły bądź uwagi proszę wypowiadać się w tym temacie, albo tworzyć nowe jeżeli dany plan wymaga oddzielnej dyskusji?


Permalink

Chciałbym przeprosić wszystkich oczekujących na następną aktualizację w Krypcie Map.
Aktualizacja działu H4, która maiła być juz pod koniec marca została dopiero przygotowana.
Niestety mam problemy z zamieszczeniem materiałów na serwerze. Odpowiedznie informacje już wysłałem do MiB-a i mam nadzieję, że na dniach aktualizacja zostanie przeprowadzona.

Mam nadzieję, że do końca kwietnia zostanie przeprowadzona aktualizacja działu H3 i WoG ponieważ trochę map już się nazbierało.

Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość Thant


Permalink

W dniu dzisiejszym została zaktualizowana Strażnica Krypty.
Idąc za tropem naszego dzielnego kronikarza Sanctuma postanowiłem zaktualizować bazę pracowników Krypty dodając do niej osoby, które miały wkład w działalnośc serwisu, aczkolwiek obecnie już nie uczestniczą aktywnie w jego funkcjonowaniu. Niech pamięć o nich nie zaginie. Jednak sądzę, że moja wiedza na ten temat może być nieco dziurawa, dlatego jeżeli ktoś zauważy jakieś niedociągnięcia, błędny opis lub charakterystykę oraz jeśli ktoś posiada bogatsze informacje uprzejmie proszę o kontakt w celu zaktualizowania danych.
Jednocześnie przepraszam tych, których nieświadomie pominąłem.

Dlatego jeżeli ktokolwiek posiada wiarygodne dane, które mogą rozjaśnić pewne niedociągnięcia proszony jest o wypowiedzenie się w poniższym temacie.


Permalink

W sumie napisałem to samo w komentarzu na stronie głównej, ale może tutaj zostanie to szybciej zauważone - nie żeby to była jakaś nagląca sprawa :)
Dotyczy stworzonego projektu: Strażnicy Krypty.

Pomysł udany, tylko tło strasznie szarawe - trochę kolorków by się przydało, bo rzeczywiście wygląda jak w krypcie :) Bohaterowie tamtych czasów jeszcze nie umarli.
Natomiast jakieś nieporozumienie jest z dolną częścią, gdzie jest pytanie o mapy do H3, a obrazki z H4.
Pozdrawiam


Permalink

Dzięki za wypowiedź na forum. Faktycznie komentarz wsiąknął niezauważony. Co do obrazków to pomyślałem, że reklama jest dźwignią handlu i nie zaszkodzi ją dołączyć. Faktycznie tekstu nie doczytałem, ale został poprawiony.

Co do tła chwilowo nie mam koncepcji na zmianę bo figurki na początku są na tym tle i jeżeli tło uległoby zmianie trzeba by też figurki zmienić. Chwilowo zajmuję się przeróbką recenzji na bardziej czytelniejsza formę bo to co zamieściłem jakiś czas temu wołało o pomstę do nieba :)

Dzięki za zainteresowanie projektem.