Imperium

Behemoth`s Lair

Edytor HII

Permalink

Kiedy zainstalowałem sobie na kompie H2 Złota Edycja, zauważyłem iż jest tam edytor map. Włączyłem. Tak se robie mape. Chce walnąć stwora, a tu miniaturki i nie mogę rozpoznać :/ Z zamkiem to samo. Z artefaktami itd. Można temu jakoś zaradzić?

Permalink

W edytorze nie ma takiej możliwości, a jeśli jest to się przede mną schowała:)
Dlatego trzeba znać wygląd zamków (po chwili gry), jednostek(też krótki czas) i artefaktów (z tym już gorzej).

Jednak korzystając z możliwości uruchomienia edytora w okienku możemy korzystać z małego bryka, w postaci strony http://jaskiniabehemota.net/h2/ .

:)


Permalink

Wielkie dzieki, tylko jak go sie otwiera w okienku? Wybaczcie ten brak wiedzy. Nie przyglądałem się zbytnio ;) Ja nigdy nie moge zjarzyc tych zamkow. Nigdy nie zapamiętuje miast. Najlepiej to mi się gra "ludźmi" tymi z chłopami xD

Permalink

niestety, trzeba zapamiętać kolejność :) potwory stoją w takiej samek kolejności jak zamki w edytorze, a może je rozpoznasz.


Permalink

Przejście pełen ekran -> okienko i odwrotnie za pomocą klawisza F4.
Wersje edytorów się chyba nie różnią, więc u Ciebie zapewne tak samo :)


Permalink

Na litość boską, chłopie. Bierzesz się za robienie mapy, a nie znasz na pamięć wszystkich miast i artefaktów? Sorry, ale do tego jest wymagana pewna doza profesjonalizmu. Nie róbmy szajstwa.

Przepraszam za offtop.


Permalink

A skąd wiesz czy nie zrobi dobrej mapy.

Więcej wiary ludzie, nie studźmy zbyt prędko zapału :)


Permalink

Wiesz ja mam chorobę by mój zapał ostudzić to albo mi się musi tego nie chcieć porządnie (a zapał mam tylko jak chcę) albo trzeba zrzucić na mnie sto lawin śnieżnych, grad i 2 lata życia w slipach bez domu na Antarktydzie ;P Pamiętacie mój pomysł HoE (obecnie BW - Bloody World)? Ciągle czeka na rozpoczęcie prac, tak do wakacji poczeka. Dzięki za tego F4