Imperium

Behemoth`s Lair

Pytania o Heroes 4

Permalink

są ale nadal nie ma (chyba) losowego edytora map


Permalink

Jest, ale adresu nie pamiętam.


Permalink

JA go nie mam.


Permalink

po pierwsze witam bo nowy jestem
i mam pytanie
1.czy można włączyć tą siatke jak w homm3 na ktorej widac gdzie jednoski najdalej mogą sie ruszac(podczas bitwy)ja tego nie znalazłem a wydaje mi sie ze powinno to byc

w przyszłosci sie jeszcze zapytam o pare rzeczy napewno

Permalink

Niestety takiej opcji nie ma w Heroes 4...


Permalink

Oczywiście, że w Heroes IV jest opcja: pokaż siatke pola bitwy... Jest również: pokaż zasięg ruchu jednostki... Siatka jest podzielona na mniejsze kwadraty ale myśle, że działa na tej samej zasadzie co w Heroes III...
Pozdrawiam


Permalink

:O
Faktycznie jest! Nie zauważyłem tego... ale nic straconego... taka siatka do odlania jest :/ mało przydatna...


Permalink

Siatki, chociaz może ułatwia grę, nigdy nie włączałem , ani w H3, ani H4. A to z prostego względu, że zwyczajnie szpeci pole bitwy.


Permalink

Tak. Rzeczywiście siatki ułatwiają gre, ale ja również jej nie włączam kiedy gram... Mnie wystarcza opcja zasięgu jednostki... ;)
Pozdrawiam.


Permalink

Witam
Czy mozna wylaczyc mgle w HoMM IV ? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Permalink

W gwoli ścisłości - można - wymaga to zmian wpisów rejestru dotyczących gry - gdzieś było to udostępnione... z tym, że te pliki sprawiają że nie ma w ogóle czegoś takiego jak mgła czy nieodkryty teren - działa to tak jakbyś wpisał kod na całą mapę(chyba bo nigdy nie korzystałem z kodów) czyli po prostu widzisz wszystko.


Permalink

Czy jest w HoMM4 opcja ze mozna ulepszac jednostki? Ze np mam szkieleta i chce ulepszonego szkieleta? Bo nie znalazlem nigdzie tego.


Permalink

Yee Boot

Czy jest w HoMM4 opcja ze mozna ulepszac jednostki? Ze np mam szkieleta i chce ulepszonego szkieleta? Bo nie znalazlem nigdzie tego.

Nie uważasz, że to trochę głupie pytanie? W instrukcji nic o tym nie jest nadmienione, poza tym jakby szlo ulepszać to by się domki w zamku nie podświetlały od razu na żółto... czyli krótko - NIE MOŻNA;p


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 4.08.2007, Ostatnio modyfikował: Filus

Permalink
Ej ludzie bo niewiem gdzie to się sojusznicz jednostki zaznacza i niemoge grać z sojusznikiem
Permalink
Nie zgodzę się, mówiąc, że morale są w skali -10 do +10. Mój kumpel gadał, że widział morale -11... To ja go wyśmiałem... :P Kiedyś spotykamy się i gramy, patrzę a jego wilki mają morale -11!! Mam dodatki Wow i TGS inne stworzenia w armii miały po -7, a wilki -11... Sami to sprawdźcie tworząc armię różnych stworzeń!
POZDRO
Permalink
zbędna informacja o tych moralach. a ja mam pytanie czy są mody które dodają nowe stworzenia do gry?
Permalink

Ja też spotkałem się z moralem -11 (a może niżej, nie pamiętam dokładnie), a jeżeli chodzi o mody z jednostkami to jeszcze takiego nie stworzono. Można bedzie je znaleźć dopiero w Equilibirs.