Imperium

Behemoth`s Lair

Jak przejść jedną planszę w Kampanii "Narodziny Barbarzyńcy"?

Permalink

Otóż sobie powiedzialem postanowienie ze przejde calego Heroes 3 The Shadow of Death w kampaniach.. wiec zaczołem no to zaczolem od Eliksir życia przeszedłaem bez problemów tka sabo jak z Nowy początek i Tnij i rąb.. wczoraj wieczorem doszedlem do ostatniej planszy w Narodzinach barbarzyńcy wiec mysle sobie ze rano 15 minut i przejde.. ale tu sie okazuje ze ot nie ejst w cale takie proste... Bo chodzi o dostarczenie artefaktów do pewneg miejsce ale zeby tam sie dostac potrzeba przejsc przez teren dzgie sa czarodziej razem z miastami (2) w których sa wybudowane poleszpszone Świątynie obłoków(tam dgzie sie buduje Tytanów) a ja zaczynam z Twierdzą dgzie normalnie zaczynam (rozbudowa jka w normalnej planszy) ale ni jak ni siak nie moge tego przejsc.. bo jak go zaatakuje ot ledwno wychodze ze duzymi stratami a on mnie zaraz znowu akatuje tytanami 2 postacia.. i nie mam jak to przejsc... chcialem na fasta (tzn zeby odrazu bie cod celu) ale za abrdoz nei wime dgzoe on ejst... kupiłem wersje Sam ego H3 Shadow of Death za 30 zl(oo dawno to bylo :) ) ale byla w pudełku... i tam bylo dodane jak najlepiej poprzechodzic poszczególne misje.. a tej nei mgoe znajeść ;/ czy ktos mogł by mi pomoc i wyjasnić jak to przejsc?

Jest to ostatnia plansza w Kampanii Narodziny Barbarzyńcy
Premia początkowa do wyboru: Płaszcz kryształów(1 krzystał dziannie) lub 2 Cyklopy lub 4 Roki
Nie moge używać czarów(tak ejst od poczatku kampanii)
Zaczynam z twierdza... plansz to S

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.06.2006, Ostatnio modyfikował: Dragonthan

Permalink

Grałem w SoD niespełna rok temu i nie pamiętam dokładnie planszy o której piszesz. Być może lepszym rozwiązaniem (jeśli się da) zastosować technikę uniku zamiast frontalnego ataku. Pamiętam, że w pierwszej planszy tej kampanii gdy Jog uciekał z Bracady także nie udało mi się pokonać wszystkich Czarodziejów. Mieli więcej zamków i bardzo ciężko byoby z nimi walczyć jak równy z równym.
Jeżeli wymogiem aby skończyć misję jest dostarczenie artefaktów, być może da się ominąć tych mocarzy i dojść do cele sprytem miast brutalną siłą.


Permalink

dzieki za rady ale jakos mis ie udalo :)
co do pierwszej planszy wsyztskich rozmiotlem :P
teraz usiłuje przejść przedostatnią plansze w ostatniej kampanii :P

ale to jest troche głupie że to nie są moje postacie ;-/ tzn. nie tak robiona jak chcialem... i przez to nie moge przejsc.. ale poproboje

Permalink

Troche po czasie ale napisze jak ja przeszłem tą misję. W premi początkowej wojsko w swoim zammku budować od razu wojsko ruszyć prawą stroną mapy w duł odbić zamek z tytanami doprowadzić wojsko ze swojego zamku. Po doprowadzeniu wojska pokonać przeciwnka a później można się bawić do woli w walke ze strażnikami. Sporo zależy jak się rozwija bohatera we wcześniejszych misjach ale to już inna bajka. Mnie też denerwowało że później nie dostałe m bohatera którego sam rozwijałem.


Permalink

Ja doszedłem do ostatniej kampanii w "Shadow of Death" ale komp dostał wirusa i skasowało się. To było dość dawno nie pamiętam dobrze jak przeszedłem misje. Jeśli jej nie przeszedłeś spróbuj: szybko rozbudój jednostki i atakuj. Bardzo szybko to rób, bo cie zatakują i po tobie. Powinno zadziałać ;]

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.07.2006, Ostatnio modyfikował: Dragonthan

Permalink

Ja tam przeszedłem wszystkie kampanie. Mógłbym ci pomóc ale pewnie już to przeszedłeś. To nie byla łatwa mapa.