Imperium

Behemoth`s Lair

Kampanie

Permalink

Witam,zacząłem grać w kampanie w WoG.Ale co nie wybiorę kampani to katastrofa.W przebudzeniu Bogów,mam 1 pikiniera,i jak mam pokonać krzyżowców,nic nie mogę zrobić.W kampani zło powraca,jak moge przejść garnizon,te plansze są nie do przejścia.Jest jakaś solucja czy coś takiego?

I jeszcze w kampani przygoda? Podaje ,że ERM ma złą składnie? Da się coś zrobić,to samo Kampania Samarytanin też nie chce ruszyć.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.06.2009, Ostatnio modyfikował: Gorthin

Permalink

Kampanie WoG są specyficzne, gdyż więcej w nich role-playing niż strategii. Zapewniam, że są one do przejścia. Pokonanie całej armii paroma szkieletami też, wystarczy pomyśleć. Co do błędów, nie wogifikuj mapy przed rozpoczęciem.

Jakby było ciężko, tu są opisy:
http://web.archive.org/web/20070701235148/jaskiniabehemota.net/wog_old/porady/porady.php


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 29.06.2009, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Permalink

Jak najbardziej do przejścia, trzeba po prostu ruszyć głową, a nie bezmyślnie jechać n wroga i z uporem maniaka próbować go zjechać. Kampanie stają się trudne dopiero w późniejszych etapach.

Po coś się jednak tego WoGa ściągało, lepiej rozwinięty element strategiczny w grze zmusza do myślenia, którego brak w "normalnym" HIII, również szybko ściąga klęskę na gracza.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.06.2009, Ostatnio modyfikował: Konstruktor

Permalink

Tak z ciekawości i dla pewności zapytam - te kampanie na 100% da się przejść? :P

Permalink

Hayven

Tak z ciekawości i dla pewności zapytam - te kampanie na 100% da się przejść? :P

Chyba nie. Jak grałem rok temu (potem odinstalowałem-wolę normalnego) , nie pamiętam w której kampanii, ale jestem na kontynencie - na południu i zachodzie koniec mapy, na północy góry, na wschodzie morze. Żadnej stoczni, nie mam zaklęcia przywołanie okrętu. I jak niby mam to przejść?


Permalink

Gdybyś przeczytał dokładnie wszystkie notatki, które do tej pory się przewijały, to byś wiedział co zrobić. Dodatkowo trzeba się mocno zapoznać z nowymi funkcjami WoGa (jak np. wyrzucanie jednostek na ziemię).

Przejść da się wszystkie kampanie WoGa.

Permalink

ort!


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 21.06.2013, Ostatnio modyfikował: Irydus