Imperium

Behemoth`s Lair

Zawiaszanie sie gry po kilkunastu miesiącach.

Permalink

Witam w Heroesa gram już spory czas ale zawsze lubiłem bawić się w zbieranie spotych sił zbrojnych. Grałem w jeden scenariusz już całkiem sporo (ok 15 miesiecy w grze). Wszystko pieknie walki z legionami ale nagle komputer sie zawiesza. Podczas ruchu przeciwnika komputer (konkretnie purpurowy) zawiesza sie klepsydra, stoi w miejscu i już nie można nic zrobić. Nie wiem czy to błąd spowodowany tym, że liczby są już zbyt duże... (kiedys np mialem, że jak uzbiera się mnóstwo pieniędzy że już się nie mieszcze kolejne cyfry pojawia się wartośc ujemna). Dodam, że nie pierwszy raz mam taki problem, że nie mogę ukończyc scenariusz przez taki własnie błąd. Wie ktoś czym jest to spowodowane i czy można to jakoś obnejśc. Moze jakis patch?

"The lord of war!" I Własnie dziś nie zrażajac się poprzendim błędem zacząłem grać właśnie ów scenariusz. Mam już 19 miesiąc, uzbierałem już ok 2500 behemotów i znowu pojawia się ów błąd teraz gra zawiesza się podczas ruchu niebieskiego, klepsydra stoi w miesjcu ;/ Jakieś pomysły?

Permalink

Ja wymiękam 8)
W grze H III to chyba doszedłem maksymalnie do 9.10,11 miesięcy (dokładnie nie pamiętam po za tym że chodziło o scenariusz Pandora's box gdzie zresztą było takie słuszne ograniczenie czasowe).
Jak gram 3 miesiące to już mi się wydaję że za długo (chyba ze to XL, albo kampania z możliwością przesyłu kilku bohaterów do następnego scenariusza = + x miesiąc na pałętających się drugorzędnych bohaterów).
Sorry że pomogłem ;)

ps. Ale mnie ten temat rozwalił


Liczba modyfikacji: 4, Ostatnio modyfikowany: 21.06.2009, Ostatnio modyfikował: Vendral

Permalink

A w jaką mapę pocinałeś wtedy?
Ja ani jednego błędu w te grze nie miałem a gram już kilka ładnych lat :D