Imperium

Behemoth`s Lair

Cytowanie postów

Permalink

Mam pytanie odnośnie cytowania postów.Chcę zacytować post ale tylko wybrany fragment a nie całość wolę nie eksperymentować sam gdyż ktoś może mnie posądzić o to że poprostu skopiowałem jego post.Proszę o pomoc i wyrozumiałość.

Permalink

Jeśli chcesz zacytować tylko fragment (wskazane przy długich postach), po prostu kliknij na "Cytuj post" i usuń niepotrzebne kawałki ;) Najlepiej w miejsca, w które pominąłeś wstaw (...), wtedy wiadomo, że jest to część posta. Na przykładzie Twojej wypowiedzi:

Corwin

(...) Chcę zacytować post ale tylko wybrany fragment a nie całość wolę nie eksperymentować sam gdyż ktoś może mnie posądzić o to że poprostu skopiowałem jego post (...)


Permalink

Ważne jest tylko zachowanie znaczników:
@[ktoś tam to napisał: oraz ]@ *

Są to znaczniki otwierania i zamykania cytatu, w miejscu "ktoś tam to napisał" znajduje si nazwa użytkownika bądź jakiejkolwiek osoby, która to powiedziała/napisała.

* w miejscu "@" należy postawić znak "<" (przy znaczniku otwierającym) oraz ">" (przy zamykającym. Musiałem tak napisać gdyż inaczej włączyłby się cytat. ;)


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 31.05.2009, Ostatnio modyfikował: Konstruktor

Permalink

Można również skorzystać ze składni znanej z PHPBB. Podczas edycji wpisów kliknij na ikonkę ludzika z dymkiem (7 ikonka od lewej)- wpisz nick osoby cytowanej i później sklej cytowany fragment.

Pozdrawiam