Imperium

Behemoth`s Lair

Avatary na zamówienie

Permalink

Czytałem co nie co o Avatarach typu jak dodać itp.
Moje pytanko: Czy ktoś zna się na tyle dobrze w tworzeniu własnych avatarów i może skołować dla wszystkich użytkowników animowane potworki? Powiedzmy z ustalonych części Heroesów?
NP. Feniks zionący ogniem z H4


Permalink

Cóż, dość powiedzieć, że w JB bardzo niemile widziane są animowane avatary, w szczególności źle na nie patrzy Gwardia, Pretoria i Wysoka Rada.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.04.2009, Ostatnio modyfikował: Crazy

Permalink

Shreem

i może skołować dla wszystkich użytkowników animowane potworki? Powiedzmy z ustalonych części Heroesów?

Każdy powinien ustawiać sobie taki avatar jaki mu się podoba, a nie narzucać je wszystkim.


Permalink

Równie dobrze avatar mogą sobie sami zrobić albo znaleźć na stronce z nimi. Ale takie avatary by się przydały. Ja np. chciałbym demona bo ten Nebiros to mi się już znudził. Ale jak ktoś się znajdzie to pomysł byłby świetny. Chętnie bym pomógł ale moje umiejętności są strasznie małe. Można by zrobić limit w zamówieniach, bo około 20 avatarów ciężko jest zrobić. Oczywiście na avatar by trzeba było mieć wymagania, bo za dużo osób by chciało je mieć [Rezydenci, itp.]. Oto jakie według mnie:

-Mieć range "Mieszkańca".
-Napisać co najmniej 15 postów.
-Pisać z sensem.
-Mieć uzupełnioną rasę, profesje i skąd się jest.

Każdy sam powinien sobie wybierać. Nie że np. MiB ma Arcydiabła z H3 bo jest Diabłem. Avatary powinny być z sensem. Np. ktoś zamówi miecz jako avatar a jest chłopem w JB. No to pozdrawiam i myślę że ktoś się za to weźmie.


Permalink

Może ja powtórzę za Crazym: animowane avy nie przechodzą bez echa w JB :P Neb, dzięki za sugestie, ale na razie nie planuje się wprowadzania żadnych systemów/wymagań, gdyż po prostu nie jest to konieczne. Nie tak dużo znowu osób chciałoby je mieć :P


Permalink

Słuchajcie, widzę, że niektórzy chcą z Jaskini zrobić jakiś... bo ja wiem... portal dzieci neo?

Animowane potworki są dobre dla spamerów, podobnych do wspomnianych dzieci neostrady - a może od razu zróbmy animowane, różowe i błyszczące przyciski i bannery?

Wyobrażacie sobie awatar jakiegoś poważnego, znanego i lubianego (wiele jest tu takich) użytkownika z animowaną czaszką szkieleta? Bo ja nie. I bynajmniej nie zmienię zdania.

Permalink

Kiedyś pamiętam avatary animowane były dozwolone, czy raczej, nie były zakazane. Był to okres mojego młodzieńczego zainteresowania Jaskinią i muszę przyznać, że sam chciałem taki avatar mieć. Dosyć szybko okazało się jednak, że aby taki avatar stworzyć trzeba mieć dosyć dobry pomysł i nie do każdego wizerunku da się dopasować. Można wprawdzie próbować robić diabła z migającymi różkami (na bazarach takie kiedyś sprzedawali ;) ), ale radzę nie próbować. Innymi słowy chcę powiedzieć, że animowane avatary nie pasują do klimatu Jaskini, jeżeli w ogóle avatarami można je nazwać.

Permalink

Swoją drogą, można by nieco odświeżyć gabinet luster...
Nadać awatarom świeżość XXI wieku - dla przykładu, portrety z h4 nie prezentują się najlepiej tak "podcięte" w kwadrat.


Permalink

To ja tylko dodam od siebie taki mały cytacik:

Opis formularza uploadu avatarów

... Avatary w formacie png i gif zostaną przekonwertowane do formatu jpg. ...

Z racji sposobu działania avatary o innym rozszerzeniu niż JPG nie wchodzą w grę.
Innymi słowy- nie ma możliwości wykorzystania animowanych emblematów.

Avatarów mamy sporo, niemniej jednak pewne przeczyszczenie Gabinetu Luster z avatarów wątpliwej jakości byłoby nie od rzeczy. Ktoś chętny? (jest do tego odpowiedni panel ;) )

Pozdrawiam


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 7.04.2009, Ostatnio modyfikował: MiB