Imperium

Behemoth`s Lair

[Kampania]: The Astral Romance

Permalink

Chciałbym przedstawić wam moją nową kampanię The Astral Romance stworzoną na H4 WoW. Kampania nie jest arcydziełem jednak myślę, że dobrze się z nią gra. Błędy w mapie są poprawione jednak cała kampania jest po angielsku, a nie władam tym językiem wybitnie stąd może czasem są błędy w pisowni lub w składni. Jak zauważycie jakieś błędy mówcie. Wogóle liczy się dla mnie wasza ocena tej kampanii, gdyż stworzyłem już parę ale do celów własnych, czyli nigdzie ich nie zamieszczałem. To moja pierwsza kampania która zamieszczam na szerokim forum, dlatego liczy sie dla mnie każde wasze zdanie. Kampanie można sciągnąć z:

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=mkrajew

Niestety trzeba się zalogować, ale tam w przyszłości będę umieszczał następne mapy jeżeli spodoba wam się ta.

Kampania opowiada o młodym żołnierzu Prolixusie, który został wysłany do zbadania co stało się z miastem Wanadium, i jego dalszych potyczek.

Jeszcze raz proszę o feedback. Jak coś to mój mail to michal-kun88[at]tlen.pl.

Permalink

Witam!

Właśnie zassałem twoją kampanię. Zanim jednak ja rozegram mam małe pytanko czy jest możliwość uzyskania pojedynczych scenariuszy wchodzących w skład kampanii i z ilu map składa się kampania? Pierwsze spostrzeżenia mogę najprawdopodobniej zamieścić po świętach, bo obecnie jestem zawalony pracą + finiszem w PA :)


Permalink

Nie ma takiej mozliwości zagrania w każdy odzielny scenariusz. Kampania jest ciągiem 4 plansz. Są wielkości : M M S L. Dziekuję za zainteresowanie.

No chyba, że wyeksportujesz plansze w campaign editor... jednak kampania jest tylko do odczytu.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24.03.2009, Ostatnio modyfikował: Duzeom

Permalink

Kampania jest technicznie dobra, ale czemu fabuła po angielsku?


Permalink

Taki wybryk autora ;D.

Serio to chciałem się zmierzyć z pisaniem po angielsku i zacząłem własnie w tym jezyku. Potem jednak nie chciało mi się już tego tłumaczyć na polski i zostało. Język nie jest skomplikowany i mniej wiecej mozna zrozumiec o co biega (pomijajac fakt błędów stylistyczno-gramatycznych które nie wątpliwie nastapiły). Jezeli bede tworzył nastepne kampanie to już raczej po polsku.

"Technicznie dobra" - a grywalnie ? ;)

Pytam się, bo w drodze jest kontynuacja kampanii już po polsku i nie wiem czy warto robić :)


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 16.04.2009, Ostatnio modyfikował: Duzeom

Permalink

Mam pytanie do osoby odpowiedzialnej za wstawianie map do krypty. Czemu moja kampania jeszcze tam nie wylądowała? Lezy tutaj już dobry czas i nikt nie raczył się nią zjąć ...


Permalink

Nie dałeś zgody na dodanie jej do zbiorów. Poprosiłeś o jej ocenę, a nie dodanie do Krypty Map. Jeśli chcesz ją wysłać to adres Krypty: kryptamap@heroes.net.pl


Permalink

Kampania zostanie umieszczona w serwisie podczas następnej aktualizacji :) Mam nadzieję, że nastąpi to już dzisiaj.