Imperium

Behemoth`s Lair

Natura kontra chaos.

Jak oceniasz mapę?

  • 5/5
  • 4/5
  • 3/5
  • 2/5
  • 1/5
Permalink

Witam. Niedawno ukończyłem prace nad moją pierwszą mapką zrobioną w H4. Jest wprawdzie niewielka, ale starannie zrobiona. Tak mi się przynajmniej wydaje. A co by było jakbym wysłał moją pracę na listę map do H4 z błędami i wadami? Nowicjusz jestem, więc wiem czy przypadkiem przeoczyłem coś robiąc mapę. Proszę więc was o to, byście przejrzeli krainę stworzoną przeze mnie i ocenili ją zanim wyślą ją na listę. Czy czegoś tam brakuje? Czy w ogóle jest licha? Po recenzji powiedzcie mi też, co mam zrobić, aby mapa znalazła się na liście. Bo nie wiem. Jestem cudzoziemcem, nowy w tych stronach. Liczę również na to, że szybko mi odpowiecie . Śpieszno mi w drogę.

http://rapidshare.com/files/202487336/Natura_kontra_chaos.h4c.html

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.02.2009, Ostatnio modyfikował: Romekfp

Permalink

Romekfp, mapa jest niezła, ale jeszcze trochę brakuje jej do doskonałości - parę drobnych poprawek, i gotowe :). Ale dorób jeszcze podziemia, to będzie ciekawie...

Żeby dodać mapę - skontaktuj się z Thantem. Tutaj masz dokładne informacje na dodawanie zasobów do krypty.

I dam Ci jeszcze jedną radę - Jeśli masz zamiar umieszczać inne swoje mapy, rób w nich także tzw. Urozmaicenia - np. Misje, itp.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.02.2009, Ostatnio modyfikował: Hiro

Permalink

Hiro

Żeby dodać mapę - skontaktuj się z Thantem. Tutaj masz dokładne informacje na dodawanie zasobów do krypty.

Myślę, że nasz nowy rezydent wie takie rzeczy, a właściwie gdyby chciał to by się dowiedział.
Natomiast co do mapy. Na pierwszy rzut oka całkiem dobra, ale kiedy lepiej się przypatrzeć wychodzą błędy, a właściwie niedopracowania i monotonność mapy. Cóż najpierw przyczepie się do zakątka w północno wschodniej części mapy. Nie równowagi między dostaniem się do kluczników, a przebiciem się przez tytanów (i nie tylko). Poza tym natura tutuaj ma zdecydowanie trudniejszą sytuacje, głównie przez berserkerów.
Cóż, ostatecznie przydałoby wstawienie kilku losowych jednostek.
Zagrałem, najpierw na normalu, wygrałem później od razu na heroicznym i znów bez większych problemów wygrałem.
Podsumowując mapka prosta, monotonna lecz dobra pod względem technicznym i wyróżnia się od innych baaardzo amatorskich mapek. Dobrze by było gdybyś poprawił parę aspektów i twoje noty myślę, że nie tylko u mnie by podskoczyły.

Pozdrawiam


Permalink

Witam ponownie. Cieszę się, że odpowiedzieliście na mój post i zrecenzjowaliście moją pracę. Wprawdzie tylko dwie osoby to uczyniły, ale to zawsze coś. Już wiem więcej. Zmniejszę armię, która stacjonuje pod garnizonem broniąc wstępu do północno-wschodniego skrawka krainy. Postaram się troche rozbudowac fabułę scenariusza, aby uczynić go ciekawszym. Co do podziemi - nie jestem pewien czy dodam je, ale dzięki za pomysł. Jak bede mial czas, to poprawki zaktualizuję. jezeli całość okaże się wypałem tj. będzie cieszyła się jako tako uznaniem ogółu, to chyba popracuję nad nowymi mapami. Tak czy siak - dzięki za pomoc. Jak są jeszcze jakieś osoby, które obejrzały moją mapkę i mają uwagi do niej, poprosiłbym go o przekazanie mi ich.

Niech wam bedzie - porozglądam się troche po tej waszej Jaskini i poszukam miejsca, gdzie będę mógł wsadzić mape. Ale to oczywiście dopiero po zaktualizowaniu poprawek do niej!

pozdrawiam.

Permalink

Witam nowego twórcę map :)

Planowana aktualizacja map w dziale H4 przypadnie w drugiej połowie marca, bo na chwilę obecną jest już około 6 map więc jeżeli do tego czasu poprawki zostaną naniesione z całą pewnością zostanie zamieszczona w dziale i wyróżniona w nowinach na stronie głównej jak to dzisiaj zostało uczynione z mapami jakie zasiliły komorę h3.

Owocnej pracy i masy pomysłów nad tworzeniem nowych scenariuszy.