Imperium

Behemoth`s Lair

Heroes II Gold - Pomoc z Muzyką

Permalink

Mam Heroes'a II Gold PL. Wszystko dobrze działa oprócz muzyki której nie słychać. Jednak głos nie muzyczny jest. W opcjach pokazuje ze muzyka jest włączona, a typ muzyki to MIDI. Gdy próbuje zmienić typ muzyki, to gra się zacina i wyskakuje błąd.

Taka jest treść: MUZYKA Z CD - WYSTĄPIŁ BŁĄD... (i nizej), "Poniewaz występuje problem z odtwarzaniem muzyki z CD w stereo, gra Heroes II została tak skonfigurowana, aby w przyszłości muzyka odtwarzana była w MIDI. Zawsze mozesz ręcznie zmieniać te ustawienia w panelu kontrolnym podczas gry".

Na razie nie będę w dwójkę grać, bo Heroes bez muzyki to nie Heroes, a muzyka z Heroes'ów, jest moją ulubioną muzą z gier.

Permalink

W jedynce miałem podobny problem, nie udało mi się go naprawić, ale przynajmniej 'oszukałem' program, tzn. utworzyłem obraz płyty i z niego korzystałem przy grze, wszystko było prawidłowo (tzn. muzyka CD stereo), jednak błąd przy przełączaniu typu został.

Z drugiej strony natomiast muzykę już wtedy było słychać, więc problem nie musi dotyczyć wcale typu muzyki.

Permalink

Zrobiłem tak jak napisałeś. Utworzyłem ten plik CD, i potem zamountowałem Daemon Tools'em. Wiem ze ten plik nie jest uszkodzony bo Autorun się włączył i wszystko było takie same jak przedtem. Niestety.

Jednak przy autorunie muzyka była, a takze przy filmikach...