Imperium

Behemoth`s Lair

Kiedy wyjdzie H6?

Permalink

Kiedy według was wyjdzie H6[Jeśli wyjdzie]. Według mnie za 2 lata.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22.08.2008, Ostatnio modyfikował: Nicolai

Permalink

Oby nie wyszedł.


Permalink

Hellburn jest przeciwny "growym telenowelom"...:)
Ktoś takim hasłem określił Dawn Of War, gdy ukazał się trzeci dodatek.
A na temat - sądzę, że świat ujrzy Heroes na półkach w kole października 2009 - marca 2010.


Permalink

Jeśli wyjdzie, to wcześniej, czy później. Choć mogę się mylić...


Permalink

Wyjdzie na pewno. To zbyt dochodowa seria, chociaż sam osobiście jestem przeciw. Ubisoft mógłby przestać kaleczyć tytuł.

Podejrzewam, że wyjdzie na przełomie 2009/2010. Robienie gry zajmuje zwykle 2–3 lata.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16.09.2016, Ostatnio modyfikował: Tarnoob

Permalink

Jestem pewien że wyjdzie jakoś na koniec 2009 roku. Ale jeżeli ma to wyprodukować Ubisoft to mogą się wypchać. Odsłoną piątki obrazili dopisek Might and Magic. Najlepiej by było gdyby 3DO cudownie zmartwychwstało z Johnem Van Caneghemem na czele i wyprodukowało nowe Heroes V.


Permalink

Konstruktor

[...]Ale jeżeli ma to wyprodukować Ubisoft to mogą się wypchać. Odsłoną piątki obrazili dopisek Might and Magic. Najlepiej by było gdyby 3DO cudownie zmartwychwstało z Johnem Van Caneghemem na czele i wyprodukowało nowe Heroes V.

@Mega Offtop@

Czy was, ludzie coś opętało i usunęło wam mózgi? Wy nawet nie rozróżniacie producenta od dystrybutora. Producent, jak sama nazwa wskazuje, to taka firma, której jedynym zadaniem jest stworzyć jakiś produkt (gra, multimedia, program, wirus, spyware, keylogger itd. itp.). Natomiast Dystrybutor to z kolei firma, która dostaje od Producenta gotowy projekt i ona się jedynie przejmuje opinią Użtkowników. Skoro 98% Użytkowników, którzy testowali H5 BETA, powiedziało UbiSoft-owi, że gra jest: "Och, Ach i Ech", to UbiSoft wziął to sobie do serca i wypuścił na ogólnoświatowy rynek Herosa 5 z dodatkami. Ażeby była jasność, to napiszę kto Herosa 5 wyprodukcił:

Producent: Nival Interactiv

Dystrybutor: UbiSoft

I na każdym portalu z grami znajdują się te same informacje, dotyczące Producenta i Dystrybutora, czy komukolwiek się podoba czy nie.

@End Mega Offtop@


Permalink

Chyba troche przesadziłeś;) - z tego co wiadomo TO Ubi nadzorowało pracę, więc jest w zasadzie również producentem. Ubi zleciło programistom z Nivalu zrobienie gry, jednak masa aspektów jak mechanika, fabuła itp.. Narzucił Nivalowi sam Ubisoft.

A co do tematu - to może nie wyjdzie?;) tak po prostu byłoby lepiej dla samych Herosów. Albo niech Nival przejmie całość projektu, bo ci ludzie umieją robić światne gry: Etherlords, Rage of Mages itp...Może uratowaliby coś z tej kAshany i bardziej nawiązali do pracy NWC.


Permalink

[offtop]
Drogi Haav Gyr. Tak żeś się wypowiedział, że ci system powyrzucał błędy :D:D:D
[/offtop]

Tylko dlaczego, swego czasu był ogłoszony konkurs na projekt unikalnego, własnego pomysłu, miasta wraz z budowlami, bohaterami, potworami i historią? Po to, żeby ogłosić po jakimś krótkim okresie czasu coś takiego: "Dziękujemy wam za te prace, ale właśnie ogłaszamy wszem i wobec, że mamy w d... prace nad nowymi Heroes i zamykamy całą tą maskaradę". Ciekawe, co byś wtedy powiedział?


Permalink

1) Jakie błędy?;) Nie widzę żadnych błędów.
2) Ucieszyłbym się i to szczerze, choć najbardziej cieszyłoby mnie przekazanie całości projektu Nivalowi lub innej małej firmie, która przyłożyłaby się do pracy, aby wyjść na rynek z czymś na miarę sagi.


Permalink

Wyjdzie, wyjdzie, nic się nie bójcie. HoA2: The Awakened Evil (lub "The Temple of the Shadows" sami wybierzcie większy banał) wyjdzie za ~2 lata na święta lub na wiosnę. Będą spore innowacje: będzie 8 poziomów jednostek, 4 ulepszenia i 12 miast. Znana już jest fabuła - Kha Beleth ponownie najeżdża Ashan by zniszczyć wszystko co dobre i słodkie. Dobrzy bohaterowie chcą temu zapobiec. Kropka. Gra będzie działała na zmodyfikowanym silniku Warhammera 40k:DoW a liczba wielokątów przypadających na jednostkę zostanie zwiększona z 300 do 400. Aby zwiększyć sprzedaż Ubisoft planuje obniżyć próg wiekowy z 12 lat do 8. W grze nie będzie więc koloru czerwonego (zostanie zastąpiony różowym) a komputer na najniższym poziomie trudności przestanie się poruszać (to na skutek zbyt wielu listów od sfrustrowanychdziesięciolatów którzy nie radzą sobie z kampanią dla pojedynczego gracza).

JVC nie przyłoży ręki do tej produkcji, teraz pracuje nad jakimś mmorpgiem i myślę że śmieje się z fanów HoMM którzy liczą na jakąś kontynuację H4. Tak więc zmieńcie swoje marzenia z "miejmy nadzieję że H6 zrobi JVC" na "miejmy nadzieję że nie powstanie kolejna profanacja legendarnej serii".


Permalink

Na pewno wyjdzie, w swoim czasie, trzeba czekać :)


Permalink

@Konquer
Wiesz, im więcej czytam twoich wypowiedzi tym bardziej lubię h5 :)

A wracając do tematu to nie spodziewałbym się H6 wcześniej niż w 2010. Teraz prace trwają na HommK, a z tego co się orientuję potrwają jeszcze parę ładnych tygodni. Potem jeszcze wszelakie poprawki itp. A głupotą byłoby wypuszczenie dwóch podobnych tytułów w tym, samym czasie. Gra też musi na siebie zarobić.
H6 wyjdzie - nie mam co do tego żadnych wątpliwości.


Permalink

Hipek

Pewnie będzie w 2012.

Chyba nie lubisz zNivalowania H V :) Akurat na koniec świata*?
Co do tematu, to spodziewam się szóstki na jakiś 2010, nie wcześniej. Mam tylko nadzieję, że Ubi weźmie do serca to, co gracze mieli im za złe, gdy wypuścili piątkę, i nie zrobią z następnej części pseudomangówki bez klimatu.

*Koniec świata - Euro 2012.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.08.2008, Ostatnio modyfikował: Kameliasz

Permalink

Skąd wiesz, że koniec świata będzie w 2012 roku? A może później? A może będzie to koniec świata oposów?Albo myszy?

[color=red]Nie off-topujemy. Nicolai[/color]

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.08.2008, Ostatnio modyfikował: Nicolai

Permalink

Wraz z pojawieniem się King's Bounty może dojść do opóźnienia, a może nawet zaprzestania prac nad H6. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle - jest mi to raczej obojętne i tak raczej w to nie zagram.


Permalink

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie mej nieobecności w jaskini spowodowanej problemami z internetem.

Invictus

Wraz z pojawieniem się King's Bounty może dojść do opóźnienia, a może nawet zaprzestania prac nad H6. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle - jest mi to raczej obojętne i tak raczej w to nie zagram.

Nie wiem co do KB:L ma wspólnego z HVI oprócz tego że jest dla niego konkurencją. To powinno raczej zmobilizować Ubisoft do pracy.


Permalink

Wyjdzie w 2009/2010. Oby jednak nigdy nie powstało, a krach światowej gospodarki pochłonął też Ubisoft.