Imperium

Behemoth`s Lair

[WoG] Tutorial

Permalink

Mam straszny problem z tutorialem w WoGu xD Angielskiego nie umiem jakoś świetnie, także miałem problemy z tekstami. Ściągnąłem sobie spolszczenie, ale spolszczyło mi tylko takie rzeczy jak napisy przy otwieraniu jakieś skrzynki. Wszystkie zadania są i tak po angielsku...
Trudno, poszedłem w tutorialu do portu, ale zablokowało dostęp, więc poszedłem do tej kapliczki wyżej. O ile dobrze zrozumiałem to miałem przebudować miasto i w międzyczasie polecieć zabić tych tytanów. Zabiłem ich, na ziemi zostawiłem artefakt, po czym go zabrałem i mi się zmutował w jakiś lepszy xD Poleciałem z powrotem, a gościu mi mówi, że dał mi jakieś blessy przed następną walką... Co robić?? Nie mam pojęcia co mam robić dalej ;/
"Edit
Pewnie nie uwierzycie, ale dokładnie czytając misje doszedłem do wniosku, że muszę pikinierów zostawić na ziemi przy tej kapliczce. Zostawiam i nic... o co tu chodzi?

Liczba modyfikacji: 4, Ostatnio modyfikowany: 18.01.2014, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Permalink

Polecam przejrzeć Download w dziale WoG w Kwasowej Grocie. Mam stamtąd i WoGa i spolszczenie i wszystko gra, teksty są przetłumaczone. A teraz o samej misji. Nie WoGyfikuj mapy. Początek znasz, teraz co należy robić, aby przejść. Kiedy zdobędziesz Inferno, a dostęp do Stoczni zostanie zablokowany idziesz do Kaplicy. Teraz aby pozyskać potrzebnych Pikinierów przebuduj miasto. Kiedy już będziesz miał Pikinierów, zostaw ich na mapie koło Kapliczki (dokładnie obok niej). Odczekaj jeden dzień. Teraz przyjrzyj się, koło Kapliczki na wodzie unoszą się belki, po których możesz przejść na drugi brzeg. Dalej już prosto. Tytanów nie musisz zabijać. W ten sposób ja przeszedłem tę misję.
PS: Poprawiłem co nieco post wyżej. Pozdrawiam!

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.08.2008, Ostatnio modyfikował: Fentrir

Permalink

Lybek, jeżeli ściągnąłeś patch script_update.wog lub coś podobnego (Wszystkie pliki znajdziesz tutaj: http://www.wog.acidcave.net/download.php), to nawet jak masz spolszczenie to i tak niektóre teksty nie będą o angielsku. Polecam jeszcze raz zainstalować WoG'a, ale bez niniejszej łatki, jeżeli ją miałeś.