Imperium

Behemoth`s Lair

[Heroes III] Horn of the Abyss

Permalink

Zrobili 3 zamki, ale nie w jednym dodatku. Czy te zamki mają zastępować cytadele?


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 11.01.2009, Ostatnio modyfikował: Szkielet

Permalink

Szkielet

Czy te zamki mają zastępować cytadele?

Nie. Mają wejść do gry jako kolejne miasta. Tak więc w sumie będzie ich aż dwanaście w finalnej wersji. Cytadela zostaje, podobnie jak wszystkie inne miasta z oryginalnej gry.


Permalink

Ja mam za to bardzo konkretne pytanie.
Czy ten mod będzie po rosyjsku??
Bo jeśli tak to w niego na pewno nie zagram

Permalink

Podejrzewam, że wersja angielska będzie. gdyby mieli robić ten dodatek tylko dla rodaków, to by pewnie nie ogłaszali go na międzynarodowym forum.


Permalink

Trudno nazwać HotA modem - to raczej dodatek. No i będzie miał przynajmniej dwie wersje - angielską i rosyjską.


Permalink

Sheogorath

Czy ten mod będzie po rosyjsku??

Na Heroes Community pisali, że potrzebują tłumaczy na język angielski, więc będzie też po angielsku. Hmmm... ciekawe, czy będzie po polsku... myślę, że raczej nie... :/

Permalink

Szczerze powiedziawszy pepiej gra mi się po polsku, ale bardziej fascynująca jest gra na angielskiej wersji tak samo jak z WoGiem mimo, że mam polską wersję i tak wole grać w angielską :D


Permalink

Kiedyś na pewno powstanie spolszczenie, przynajmniej częściowe. Jeżeli ktoś grał już w Heroes to sobie poradzi chyba że przeszkadza mu zamek po angielsku, albo nazwy nowych jednostek również nie po angielsku. Wtedy samemu można je sobie przetłumaczyć. Zresztą zrobienie łatki polonizującej nie jest trudne.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 13.01.2009, Ostatnio modyfikował: Konstruktor

Permalink

Konstruktor

(...) Wtedy samemu można je sobie przetłumaczyć. Zresztą zrobienie łatki polonizującej nie jest trudne.

No właśnie panowie do dzieła! Zamiast gadać o potrzebie grania po polsku, można by było na ową (wątpliwą zresztą) przyjemność zapracować. Tak jak była przygotowywana łatka polonizująca do WoG - zresztą całkiem udana jak na warunki produkcji - tak można by o czymś podobnym pomyśleć i w tym wypadku. Mogą się zgłaszać osoby, które byłyby zainteresowane do kogoś kto owym projektem się zajmuje (nie pamiętam czy przypadkiem nie Tabris).

Permalink

Jeżeli chodzi o tłumaczenie plików tekstowych mogę w czymś pomóc tylko niestety raczej się nie orientuje za bardzo w tym jak zabrać się do tworzenia spolszczenia :D Tak więc dokument tekstowy mogę coś potłumaczyć, przetłumaczyć ewentualnie pomóc komuś :P


Permalink

Jest już jakaś konkretna data premiery?


Permalink

Wersja beta ma pojawić się pod koniec lutego - a przynajmniej taki jest plan twórców. Jednak nie zdziwiłbym się gdyby ta data trochę się przesunęła. Jakby nie patrzeć zawsze lepiej dostać projekt bardziej dopracowany ;)


Permalink

Dagon

Wersja beta ma pojawić się pod koniec lutego - a przynajmniej taki jest plan twórców. Jednak nie zdziwiłbym się gdyby ta data trochę się przesunęła. Jakby nie patrzeć zawsze lepiej dostać projekt bardziej dopracowany ;)

Heh pamiętacie jak było z WoGiem?? Dwa czy trzy dni później już wyszły pierwsze poprawki i nowe wersje :) Zgadzam się z Dagonem wolę poczekać i mieć dopracowany dodatek niż co chwila patchować nowymi modami czy wersjami :)


Permalink

Shreem

wolę poczekać i mieć dopracowany dodatek niż co chwila patchować nowymi modami czy wersjami :)

Tego i tak pewnie się nie uniknie...


Permalink

Pojawiły się 2 nowe screeny na oficjalnym rosyjskim forum
Screeny


Permalink

Ten dodatek wygląda naprawdę suuper!!

Sorry za może nie na miejscu pytanie, ale jak go się będzie instalować, tzn. trzeba będzie wcześniej instalować WoGa, czy po prostu na główną grę?


Permalink

To ma być dodatek w pełni niezależny od WoGa. Czyli wystarczy standardowa wersja gry - najprawdopodobniej SoD, ale który patch to pewnie okaże się przy premierze :)


Permalink

Swego czasu premierę HotA autorzy zapowiadali na koniec lutego - mamy więc spodziewać się go już za dwa tygodnie :)?
A co do jednostek (uważam je za całkiem dobre, chociaż akurat krasnoludy mało mi się podobają) - Haav pisał, że one są tylko wklejone w Photoshopie na pole bitwy, czy też ta mapę - prawda li to?


Permalink

O ile w porównaniu Katedry i Zamku wszystko było wklejone, to pozostałe zrzuty (szczególnie oblężenie) wyglądają autentycznie.