Imperium

Behemoth`s Lair

[WoG] Bohaterowie

Permalink

Ostatnio grałem sobie relaksacyjną partyjkę w WOGa i w karczmie pojawił mi się bohater Dracon z umiejętnością czarodzieje. Wiem, że są jeszcze inni z umiejętnościami Smoki, jest chyba z fire magic. Pytanko czy można ich jakoś dodać - w edytorze lub gdzieś indziej żeby startowali jako pierwsi bohaterowie? Może troche niezrozumiale pisze ale jestem jakiś zakręcony dzisiaj ;p

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.01.2014, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Permalink

Owszem istnieje takowa możliwość, ale konieczna jest modyfikacja mapy spod edytora map i zezwolenie na występowanie tych herosów. Nie jestem jednak pewien co do tego, czy będzie można ich wybrać przed rozgrywką w polu wyboru bohatera, czy też trzeba będzie "ręcznie" w edytorze - dawno nie grałem w hirki więc już nie pamiętam;)


Permalink

Bohaterowie z kampanii tacy jak Gelu, Kilgor etc. są domyślnie zablokowani na wszystkich mapach, ale nic nie stoi na przeszkodzi by w trakcie tworzenia mapy odblokować ich w opcjach mapy. Po odblokowaniu możemy zrobić z nimi co chcemy, możemy ustawić by danym bohaterem rozpoczynało się rozgrywkę, a jeżeli ustawimy losowego bohatera, nasz heros z kampanii pojawi się jako zwykły bohater do wyboru.


Permalink

ale może ktoś napisać jak to zrobić w edytorze bo szukam szukam i nic ;/

Permalink

Ustawienia mapy---> bohaterowie
To nie jest takie trudne :p

Acha w opcji narzędzia, i wcale wog nie jest do tego potrzebny :D


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.04.2008, Ostatnio modyfikował: Anduran