Imperium

Behemoth`s Lair

Awans - pytania

Permalink
Oto miejsce na wszelkie możliwe pytania związane z awansem. Oczywiście, najpierw prosimy o zapoznanie się z całą procedurą opisaną w Kordegardzie lub Przewodniku :)

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 22.02.2008, Ostatnio modyfikował: Sulia

Permalink
Jaskiniowiec podobno w Kawernie udzielać się może. Tylko gdzie ta Kawerna, gdzie? Zasypano? Czy też jak to szumnie zwą "zamknięta do odwołania"?
Permalink
W podgrodziu - ale, konsekwentnie, widoczna jest tylko dla Jaskiniowców.
Permalink
A to ciekawa sprawa, ponieważ ja jestem Mieszkańcem (chociaż wszystkie kryteria- prócz pkt. - już się dopełniły), a nie tylko mam tam dostęp, ale kiedyś i kilka postów napisałem. Ale to tak nawiasem mówiąc (jak już widziałem, to mi nie zabierajcie, hmm? ;) Żadnych tajemnic wielkich tam nie ma, zresztą domyślam się, że Pretoria ma również inne... zadania ;)).

Pozdrawiam, Crux
Permalink
404 Not Found
The requested URL /pl/artykul/3-o-nas.htmlv does not exist.
Sulio, popraw drugi link, wykasuj ostatnią literkę "v"
A jak już poprawisz to wykasuj mój post.

Dzięki :) - Sul

@Crux: Każdy dostał dostęp do kawerny (czy jak to tam się zwie:-p) swego czasu :-p O ile mnie pamięć nie myli to chyba dlatego aby się każdy mógł wypowiedzieć o przyszłości Jaskini Behemota.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22.02.2008, Ostatnio modyfikował: Sulia

Permalink
Jak sama nazwa sugeruje Kawerna Jaskiniowców była dla Jaskiniowców :) Udostępniono ją w pewnym momencie ze względu na brak mechanizmu awansu oraz z chęci podyskutowania o Jaskini. Kawerna wraca więc w ręce Jaskiniowców. A co do jej tajemniczości... teraz z pewnością będzie można ją tym mianem określić ;)
Permalink
Witam!

Osoby zainteresowane awansem powinny zapoznać się z Akcją aktywacją ;)

Pozdrawiam
Permalink
Mam pytanie, czy to znowu nasz drogi MiB się pomylił i zrobił mnie mieszkańcem, czy mogę się zacząć cieszyć? :D
Permalink
Wieści Jaskini donoszą, że wczoraj podczas tajemniczego wieczoru w pałacu Imperatora, dostałeś godność mieszkańca :), więc to nie jest pomyłka.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.02.2008, Ostatnio modyfikował: Takeda

Permalink
Ktoś tu newsów nie czyta :>
Permalink
Hmm, a więc po zapoznaniu się z procedurą gdzie trzeba się wypowiedzieć, aby dostać awans ? Bo wymagania na jaskiniowca już mam.
Permalink
@Haart: przecież pisze:

Na specjalnym forum Jaskiniowcy oraz Weterani uzasadniają, dlaczego danemu Mieszkańcowi należy się tytuł Jaskiniowca. Głosy mają swoją wartość. Rekomendacja Jaskiniowca liczona jest jako 1 punkt, Weterana – 2 punkty.


Odpowiedni temat, na odpowiednim forum zakłada ktoś z Pretorii (zazwyczaj Sulka).
Musisz czekać cierpliwie, a cierpliwość Twa zostanie nagrodzona :-)

Pozdrawiam
Permalink

Aha, wielkie dzięki i przepraszam za problem ;] Bo szukałem i szukałem i nie moglem znaleźć takiegoż tematu :P A czy wiadomo Ci jak długo jeszcze trzeba będzie czekać? Tak mniej więcej :D

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 29.02.2008, Ostatnio modyfikował: Sulia

Permalink

Haart

Aha, wielkie dzięki i przepraszam za problem ;]


Żaden problem. Kto pyta nie błądzi :-)

Haart

A czy wiadomo Ci jak długo jeszcze trzeba będzie czekać? Tak mniej więcej :D


Sulii pytaj, ale wydaje mi się, że nie dłużej niż 2 tygodnie.

Pozdrawiam
Permalink
MiB, popraw mnie jeśli się mylę.

Jeśli ktoś chce zostać jaskiniowcem i spełnia wszelkie warunki oraz chce już tylko punkty pozbierać, to ma założyć temat "Proszę o punkty" i wtedy Sulia założy specjalny temat na kawernie jaskiniowców?
Permalink

Hellscream

MiB, popraw mnie jeśli się mylę.

Jeśli ktoś chce zostać jaskiniowcem i spełnia wszelkie warunki oraz chce już tylko punkty pozbierać, to ma założyć temat "Proszę o punkty" i wtedy Sulia założy specjalny temat na kawernie jaskiniowców?


Chyba nie o to chodzi. Sulia po prostu założy w przyszłości odpowiedni temat i wtedy będzie móżna prosić o awans.
Permalink

Hellscream

...Jeśli ktoś chce zostać jaskiniowcem i spełnia wszelkie warunki oraz chce już tylko punkty pozbierać, to ma założyć temat "Proszę o punkty" i wtedy Sulia założy specjalny temat na kawernie jaskiniowców?


Hellscreamie, w Kawernie Jaskiniowcy i Weterani rekomendują Mieszkańców podanych prawdopodobnie przez Pretorię/Sulię(na jedno wychodzi :D). Nie musisz nic robić, wystarczy być aktywnym i czekać ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.03.2008, Ostatnio modyfikował: Nuk

Permalink
Już nie wspominając o tym, że Jaskiniowcom może się nie spodobać czyjeś dopraszanie i dopytywanie się mimo powtórzenia kilkanaście razy, żeby po prostu czekać cierpliwie - nie przypominam sobie, żeby została już kiedyś złożona "antyrekomendacja", ale nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś to spróbował zrobić, widząc takie zachowanie.
Permalink

Enleth

...nie przypominam sobie, żeby została już kiedyś złożona "antyrekomendacja", ale nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś to spróbował zrobić, widząc takie zachowanie.


Była...

@Hellscream: tytuły Mieszkańca i Jaskiniowca przyznawane są według "widzimisię" Pretorian.
Kiedy dana osoba spełni "techniczne" wymagania (posty + staż), Oni muszą uznać,
że warto rozpocząć procedurę podniesienie do rangi X.

I radzę zastanowić się nad wypowiedzią Enletha.

Pozdrawiam
Permalink
Osoba, która spełnia warunki na Jaskiniowca pojawi się na liście do awansu, a następnie trafi do odpowiedniego tematu z rekomendacjami :) Pretoria już o to zadba, aby o nikim nie zapomniano ;)

Co do wyżej wspomnianego przez MiBa "widzimisię" Pretorian, trochę Diabła poprawię. Tytuł Mieszkańca jest subiektywny, bo zależy od Pretorian. Co do Jaskiniowca, tutaj rekomendacje decydują - rekomendacje od Jaskiniowców i Weteranów. Każda osoba spełniająca warunki trafia do Kawerny.