Imperium

Behemoth`s Lair

Nowy dodatek do Heroes 3

Permalink
Gdyby miał powstać nowy dodatek do Heroes 3 jak by miał wyglądać waszym zdaniem i co nowego by miało by tam byc?
Permalink
Tylko i wyłącznie Forge.
Permalink
Nowy dodatek nie powstanie i nie ma co się łudzić. A jednym z powodów (prócz tego, iż Ubi Soft woli pakowąć kasę w co innego) jest niemożność kontynuowania fabuły (wszak Antagarich został prawie zniszczony, więc nic z tego). Co do Forge, to jako zamek "beznacjowy", bo mimo wszystko nie chciałbym grać np. Katarzyną przeciw Robocobowi albo Terminatorowi. :)
Permalink
Cóż, możliwe, że zły temat, bo ten akurat ma w sobie nieco sensu i można podyskutować... Ale apeluję - jeżeli zobaczymy w wykonaniu Cliforda bądź Marron jakiś idiotyczny temat, to może lepiej nie odpisujmy... Nie karmmy trolla. :) Również inne bezsensowne, pisane bez ładu i składu wypowiedzi powinniśmy ignorować. Jedynie na napisanie sensownie i w miarę bezbłędnie posty powinniśmy odpisywać... Takie jest moje zdanie.

Coby nie robić takiego offtopu. ;)

Zgadzam się z Trangiem. W takim ewentualnym dodatku tylko Forge. Oczywiście okraszone jakąś sensowną fabułą... Miasta dodanego bez ładu i składu, bez żadnego fabularnego wyjaśnienia, bym nie zniósł. ;)

EDIT:
@up: Crux, to czysto teoretyczne rozważania. ;) Oczywiście, że nie ma się co łudzić... I nie tylko dlatego, że teraz prawa do marki HoMM ma Ubi. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z sytuacją, w której wydawano by dodatki do wcześniejszej części cyklu, kiedy na rynku jest już od jakiegoś czasu kontynuacja. ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 12.02.2008, Ostatnio modyfikował: Feanor

Permalink
Feanor - sam nie wiem. Z jeden strony, masz rację, iż rzucenie bez żadnego powodu nie miałoby sensu, z drugiej jednak nie wiem, jaka byłaby wtedy fabuła... Zwłaszcza, iż tej z Ostrzem nie wykorzystamy, chyba iż zrobimy "Armageddon's Blade: Return" albo "Ostrze Armageddonu: Reaktywacja" ;)
Permalink
Owszem, ale to już rzecz twórców. :) W końcu nie gra się w kampanie, by po raz n-ty studiować fabułę, którą samemu się wymyśliło. ;) A jakieś sensowne wytłumaczenie z pewnością się znajdzie.
Permalink
A co się stało z dodatkiem "The new look on Heroes"?
Umarł śmiercią naturalną?
Permalink
Ten dodatek jeżeli dobrze pamiętam zmieniał tylko wygląd interfejsu na bardziej "czwórkowaty"... Zapytaj twórców...
Permalink
Nowy dodatek mógłby opowiadać o Erathi i Wrotach Żywiołów walczących z Nighonem, co wy na to?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 15.03.2008, Ostatnio modyfikował: Riptor

Permalink
Na początku należałoby uregulować sprawę Confluxu, jeżeli chcemy dodać Forge. Nie widzi mi się to, że oba zamki miałyby zostać neutralne, gdyż kłóciłoby się to ze złym zakończeniem MM7. Na przykład wraz z wybudowaniem pierwszego Forge władcy Wrót Żywiołów postanowili przyłączyć się do Erathian i zdławić niebezpieczną technikę w zarodku. Oczywiście "ci źli" także nie omieszkają skorzystać z nadarzającej się okazji podbicia ziem Katarzynki. Przez to mamy z jednej strony nagły, wręcz histeryczny zryw o przeżycie, z drugiej strony niechętny sojusz w ramach zasady "wpierw wytniemy w pień naszych wrogów, później skoczymy sobie do gardeł"... Przepraszam, rozmarzyłem się.

Ponadto jest to w pewnym sensie możliwe, gdyż powstaje projekt odtworzenia kodu źródłowego Herosów 3 od podstaw. Jeżeli twórcom się uda, to nie widzę przeciwwskazań na dodanie Forge wraz z odpowiednia kampanią.
I chyba tylko dlatego ten temat ma jakikolwiek sens.