Imperium

Behemoth`s Lair

Najładniejszy Feniks

Z której części najładniejszy jest Feniks??

  • Heroes of Might and Magic 1
  • Heroes of Might and Magic 2
  • Heroes of Might and Magic 3
  • Heroes of Might and Magic 4
  • Heroes of MIght and Magic 5
Permalink
Dla mnie z 2 najładniejszy a z 4 najlepszy:)

Liczba modyfikacji: 5, Ostatnio modyfikowany: 29.12.2010, Ostatnio modyfikował: Dagon

Permalink
Feniksy, w Heroes I nie przypały mi do gustu, w dwójeczce bardzo fajna grafika, w Heroes III również, w czwórce nie podoba mi się (wygląda jak jakiś... kurczak?) w Heroes V, dość fajnie.
jak na razie to Feniks z HII kontra ten z piątki...
Musze się zastanowić...

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 9.01.2008, Ostatnio modyfikował: Fentrir

Permalink
Hem, no raczej Święty Feniks z WoGa :)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 9.01.2008, Ostatnio modyfikował: Jaskier

Permalink
Ja się wam dziwię, że jeszcze was stać na takie (moim zdaniem) głupoty. Doskonale moglibyśmy zrobić osobne tematy dla każdego stworzenia, które występuje chociaż raz w Herosach. Zróbmy temat np. pt.: "Najlepsze stworzenia w Herosach x", gdzie x oznaczać będzie numer kolejny serii.
Permalink
A mnie się podoba że jest jeszcze ktoś tak bardzo zafascynowany Herosami. Bo dzięki takim osobom to forum jest wyjątkowe. Aż żałuje że ja już straciłem taki entuzajzm do tej gry jaki miałem kiedyś :)Daltego z przyjemnością oddam głos.

FENIKS z H5 - bo z wyglądu jest najoryginalniejszy ze wszystkich. No i jest również niesamowicie potężny kiedy go przyzwiemy na polu bitwy :) Szybki, Szybki, Szybki! Nieraz wygrywałem dzięki niemu potyczki na ubi.com.
Permalink
Najładniejszy Feniks był hII ale najbardziej przydatny był ten z HIII. Był najszybszy i dzięki temu mogłem od razu rzucić stosowne zaklęcie. Najgorzej wypadł w H4 - płonący kurczak
Permalink
Najładniejszy w dwójce, najlepszy... w trójce i piątce. W czwórce też miał siłę, ale patrzeć się na niego nie dało. W trójce może i dość słaby, ale świetny przyrost to rekompensował ;) No i święte feniksy były naprawdę potężne. W piątce mamy przywoływanego, potężnego potwora, który jest prawie nie do rozwalenia :P I naprawdę się przydaje.
Permalink
Nie zapominajcie że w HV wraithy rzucą jeden czar i po feniksach:P Ale i tak oddaje głos na HV-owe bo najładniejsze.
Permalink
Moim zdaniem najlepszy jest ten z HV, fajny wygląd (no z wyjątkiem nóżek) i prawdziwa potęga w walce (przywołanie feniksa to najlepszy czar dla Zehira).
Permalink
Fenix z H5 wymiata: bardzo silny szybki i najładniejszy. To jest prawdziwa pradawna moc feniksa :) Feniks z 2 wygładał jakby miał anemię. Z 3 był słabiutki w możliwościach, ale jego szybkość go ratowała. A czwórki był całkim niezły tylko też jakiś niedojedzony albo ciężko chory... ;)
Permalink
Najładniejszy jest faniks z H2, najlepszy chyba z H4 (dzieki umiejetnosci wskrzeszania sie niemal zawsze wychodzilem bez strat w feniksach) ale tam z kolei nie wyglada najlepiej (ale tez nie tak zle). Nie wiem jak mocny jest w H5, nigdy nie gralem dostatecznie dlugo by zdobyc to zaklecie.
Permalink
Feniks w 5 jest tak potężny, jak twój bohater:

Atak: 10+2*poziom
Obrona: 10+2*poziom
Obrażenia: 10*siła czarów
Pkt. Życia: 300+30*siła czarów
Inicjatywa: 15
Szybkość: 7

Tak więc uważam, że jest zdecydowanie najsilniejszy i przy okazji najładniejszy.
Permalink

Wolę feniksa z H2, ma taki fajny wygląd, mocno atakuje, poza smokami to najlepszy stwór. Poza tym lubię zamek czarodziejki :p .

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 19.12.2010, Ostatnio modyfikował: Gem

Permalink

Podpisuję się pod postami osób, które uważają, że najładniejszy jest w H2. :)


Permalink

Ja też. W dwójce ma taki fajny wygląd jaki powinien mieć feniks. W Heroes I jest najpoprawniejszy bo feniks nie płonie cały czas.
Tak czy owak w Heroes II jest najlepszy. Niektórzy twierdzą(ci którzy grają w Heroes III) że ma parametry słabe, ale w dwójce są mniejsze parametry u każdego stworzenia.

Permalink

Feniks z H5... ale ten od NWC.
Feniks z HV (Ubivalu) wygląda dla mnie jak skrzyżowanie indyka z pawiem, zaś feniksy z H3 i H4 niczym Kentucky Fried Chicken.

I mam prośbę na koniec - jak ktoś robi tego typu ankietę, niech zamieści chociaż linki do obrazków stworzeń (czy czegokolwiek tam ankieta dotyczy).


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.06.2008, Ostatnio modyfikował: Avonu

Permalink

Ten z H3. Zdecydowanie bez dwóch zdań. Ja w ogóle lubię trójeczkę :).

Permalink

Piątka rządzi. Niesztampowy wygląd i godny przeciwnik.


Permalink

Ten z V jest chyba najbardziej oryginalny, nieprawdaż? :)
(Przynajmniej ja tak uważam)