Imperium

Behemoth`s Lair

Might and Magic: The New Order (dawniej Ramake)

Permalink

To nie jest remake drugiej części MM, tylko nowa gra oparta na częściach 6-8 MM (choć nie fabularnie), tworzona przez Polaków. Jednakże tytuł jest niemal ten sam.
Szczegóły na stronie autorów (link poniżej) lub na forum Castle Gobs.

Kilka dni temu wyszło nowe demo MMR - do ściągnięcia ze strony autorów:

http://www.mightnmagic.glt.pl

Jeśli komuś by nie działało (komunikat "memory access violation"), to wystarczy ściągnąć tego execa i wszystko powinno być już w porządku (teoretycznie).
Aha - sugeruję zapoznać się z readme, są tam opisane skróty klawiszowe (zapomniano wspomnieć, iż enter włącza walkę turową).


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.01.2009, Ostatnio modyfikował: Avonu

Permalink

Zapowiada się fajnie, demo właśnie ściągam. Po obejrzeniu początkowych obrazków stwierdziłem że równie dobrze mogli zrzucić screeny z M&M 8, ale te oznaczone jako Dungeon raz że są ładne a 2 że klimatyczne. Skoro wypuścili już demo to może coś z tego będzie. I oby szybciej niż Tribute.

Edit:

Screeny nie oddaje tego co można w grze znaleźć. Wygląda ładnie, kamienie, wozy itp. wszystko w 3d, jedynie ogień to sprite. Muzyczkę fajną podłożyli, wszystko wygląda naprawdę miodnie i znajomo, ale lepiej :] Nie udało mi się znaleźć żadnych szczurów w podziemiach młyna, ale są to podziemia co się zowie. Niestety mapka nie chodzi więc zgubiłem się w nich dosyć szybko. Tym razem podpis pojawia sie nie tylko jak się wskaźnikiem myszki najedzie na drzwi domku, ale wystarczy najazd na domek. (o ile pamiętam to zawsze tylko drzwi były, nie?) No i rozwalił mnie tekst (...) is master of sword, but i can't tell where he lives, because it's only a demo version :D


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.09.2007, Ostatnio modyfikował: Vandergahast

Permalink

A ja mam tylko nadzieję, że prace nad tym projektem pójdą szybciej, niż nad Might and Magic Tribute. Jeden i drugi projekt wygląda ciekawie i mam nadzieję, że zagram kiedyś w pełną wersję chociaż jednego z nich.


Permalink

Jak kogoś interesuje, to pojawiło się nowe demo tego projektu - download.


Permalink

Ja nawet je ściągnąłem, ale wrażenia nie są najlepsze. Grafika jest jakaś dziwna, nie widać dobrze podłoża i trudno się zorientować w terenie - przynajmniej na moim komputerze. W demo pojawia się jeden loch zamieszkany przez szczury, które wyglądają jak małe brązowe chomiki i siedzi ich tam od cholery. Chyba udało im się stworzyć system ekwipunku, chociaż na razie jego ilość nie jest oszałamiająca.
Aha, no i projekt zmienił nazwę.


Permalink

Lochów masz więcej, pozwiedzaj mapę dokładnie, to się zorientujesz.


Permalink

Powiem tylko, że wyszedł już pierwszy patch. Bezpośredniego linku niestety nie podam – przez ramki. :-/


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 15.09.2016, Ostatnio modyfikował: Tarnoob