Imperium

Behemoth`s Lair

[WoG] Najgorsze Jednostki

Permalink

Ja chciałbym wrócić jeszcze do tej sprawy z tytanem. Tytan strzela i jest na prawdę mocną jednostką lecz na jednostki od niego słabsze (niższego niż 8 poziom). Przy jednostkach poziomu 8 wymiękają. Feniksów zwykle jest więcej niż innych jednostek, a Feniksy 8 poziomu potrafią się odradzać 2 razy dzięki czemu tytani nie mają szans. Smoki niszczą tytana bez najmniejszych problemów, Behemot jeśli tylko podejdzie to tyn też padnie, różnie by to wyszło z Kościanym smokiem, Hydra jak dojdzie to kwasem Tytan dostanie i pozamiatane, Archanioł ma więcej ruchów i szybko podleci, a wręcz jest lepszy od Tytana i jeszcze Antychryści (Diabły 8-ego poziomu), one potrafią wzrokiem zamienić w kamień i tytan też padnie. To by było chyba na tyle. I dodam że już sporo grałem w WoGa i na prawdę to sprawdziłem niejednokrotnie.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.01.2014, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Permalink

Być może grasz w inną wersje WoGa, bo w mojej wersji Tytani(8 poziom) stali się jeszcze potężniejsi. Owszem przegrywają ze Smokiem, ale diamentowym. Mroczny smok to niewypał. Ponieważ Tytani bez trudu wygrywają, bo powrót smoka na miejsce sprawia że tytani z dystansu atakują 2 razy + plus kontratak. Co daje 3 do 1. A jeśli podlieci się smokiem bez ataku, to pierwszy atak tytana decyduje o wyniku.
Feniksy nadal słabe, a ich przyrost nie ma znaczenia, tak już wspominałem.
Behemot jest nadal bez szans, 2 ataki na początku wchodzą jak w masło, w behemota o niskiej obronie(przy zwarciu błyskawica).
Nie mówie już o Hydrze, która nadal nie może się równać nawet ze smokami.


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 23.08.2007, Ostatnio modyfikował: Haav Gyr

Permalink

Takie małe wtrącenie z mojej strony:
W WoGu nie ma takiej jednostki jak Antychryst :P Chyba chodzi wam o Hellbarona ;P


Permalink

Haav Gyr

Mroczny smok to niewypał. Ponieważ Tytani bez trudu wygrywają, bo powrót smoka na miejsce sprawia że tytani z dystansu atakują 2 razy + plus kontratak(błyskawica)! Co daje 3 do 1. A jeśli podlieci się smokiem bez ataku, to pierwszy atak tytana decyduje o wyniku.

Nie wiem jak Ty grasz, ale w wogu jak P-klikniesz na ikonce traczy i strzał, to masz wybór czy stwór ma atakować i wracać, czy też atakować i pozostać przy przeciwniku (pomysł zdaje się wzięty z czwórki i występujący także w piątce). Więc nie gadaj głupot, tylko sprawdź WSZYSTKIE dostępne opcje w wogu.


Permalink

Po pierwsze nie gadam głupot, więc prosze o nie używanie takich kolokwializmów rodem z polityki. BO:
1) Po pierwsze w ty co napisałem nie ma fałszu.
2) W opisie smoków nie ma czegoś takiego: "kliknij w czasie walki na dany przycisk, to wyłączą się właściwości wogowskie" . Owszem mój błąd, przyznaje się nie znałem tej opcji, ale To chyba mimo wszystko coś nie tak. Skoro jakaś jednostka dostała zdolność którą trzeba wyłączyć, bo inaczej przegra. Swoją drogą jest to dziwniejsze, że plusów nie powinno się wyłączać. Bo taki Tytan ma dla porównania opcje: strzał lub zwarcie. Co jest bez sensu bo i tak automatycznie walczy w zwarciu.


Permalink

Może i faktycznie przesadziłem z tym określeniem, ale prawdy tez nie powiedziałeś, bo porównywałeś jednostki nie wiedząc o wszystkich ich wadach i zaletach. Równie dobrze mógłbyś porównać dżiny i nagi z H4, nie wiedząc że dżiny potrafią rzucać czary (bo np. przycisk ataku na polu walki byłby ustawiony na "walka wręcz").

Poza tym, to chyba temat o H3 a nie o H3+WoG, więc dyskusja na temat czemu smok ciemności pokona lorda piorunów :P, raczej nie ma w tym dziale racji bytu.


Permalink

Wiesz tylko czym innym jest przycisk o standardowym użyciu, o którym wiadomo wszystkim że istnieje, a czym innym jest "ukryta" opcja. Zwłaszcza wyłączanie zdolności, bo z nią smok przegrywa sromotnie.


Permalink

Avonu de Odihs

Poza tym, to chyba temat o H3 a nie o H3+WoG, więc dyskusja na temat czemu smok ciemności pokona lorda piorunów :P, raczej nie ma w tym dziale racji bytu.

O to, to - i dlatego pozwoliłem sobie wydzielić niewielki fragment dyskusji do tematu w dziale WoG :)

Pozdrawiam


Permalink
tytan nigdy nie był słaby. ja z kolei uważam go za jednego z najsilniejszych jednostek w grze!!!!
jak MiB podkreślił my rozmawiamy tu o WoG-u.