Imperium

Behemoth`s Lair

Adding new objects to H4

Permalink

Cześć. (Przetłumaczony)

Dla zainteresowanych nowymi obiektami dla Heroes 4, zobacz tutaj. Został wydany pakiet obiektowy zawierający 1141 nowych obiektów dla edytora. Kompatybilny zarówno z modem Equilibris, jak i rozszerzeniem WoW.

Heroes 4 object package v.0.55

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 19.09.2018, Ostatnio modyfikował: karmakeld

Permalink

https://www.moddb.com/mods/heroes-4-enhancement-mod/downloads/heroes-4-enhancement-mod-installer

Opis moda http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=47470

https://media.moddb.com/cache/images/mods/1/55/54582/thumb_620x2000/war_institute_demo2.png

Mod dodaje nowe obiekty w miastach, nowe zdolności stworzeń np. minotaury mają bonus do morale i odporność na czary obniżające morale, nomadzi potrafią uciec z pola bitwy tak jak bohater, mnisi mogą rzucać czary ochrony przed śmiercią i przed chaosem, jadowite pomioty nakładają kwas na wroga, ogrzy magowie mają więcej zaklęć, rzucacze zaklęć powyżej pewnej liczby dostają masowe czary, orkowie mogą ogłuszyć itp. Czyli część z tych zdolności jest znana z equilibris, ale nie wszystkie. W rezerwacie dostajemy dodatkowo w portalu istot możliwość rekrutacji gargantuanów (czyli mamy możliwość rekrutacji wszystkich stworzeń z frakcji natury), dodatkowo miasta dostają nowe budynki:
- azyl zamiast złodziejskiej rękawicy ma grotę, która generuje losowo trolle, troglodytów, obserwatorów
- akademia dostaje nową bibliotekę, bibliotekę ładu, która dodaje po jednym zaklęciu ładu na poziom do instytutu magii
- rezerwat dostaję gildię poszukiwaczy przygód, która jest dobudowana do karczmy i daje możliwość rekrutacji bohaterów z frakcji śmierci i ładu za 2500 złota za bohatera (z chaosu i życia są za 2000, a z natury za 1500), dodatkowo rezerwat ma gargantuany w portalu istot
- twierdza dostaje instytut wojny w którym można uczyć się umiejętności bojowych (coś jak seminarium w przystani i uniwersytet w akademii)
- nekropolia ma nieco zmienioną szkieletornię, zamienia ona jednostki nie tylko w nieumarłych, ale również w cerbery i jadowite pomioty

Poza tym jest zmienionych dużo różnych innych rzeczy, statystyki, drzewka rozwoju budynków itp.
Po instalacji można grać z tą modyfikacją lub bez wedle uznania, więc nie trzeba tego odinstalowywać jeśli chcemy zagrać w klasycznego heroes 4. Nie jest wymagany equilibris.

Filmik przedstawiający nowy budynek w azylu https://www.youtube.com/watch?v=eac3EqTWSig