Imperium

Behemoth`s Lair

Prehistoryczny mod zamieniający interfejs H3 na ten z H4

Permalink

Istniał kiedyś nigdy do końca nieukończony mod, który podmieniał część interfejsu z Heroes III na nowy, wykonany w stylu czwórki. Czy jakimś cudem zachowały się zrzuty ekranu z tego, jak wyglądał? Mod był zalinkowany na nieistniejącej już stronie Baszta Viniusa, a jego autorem był użytkownik Dru.

Permalink

Chyba bardziej chodziło o moda, który zwał się The New Look On Heroes (TNLOH). I pamiętam, że były jakieś tam wersje do ściągnięcia, ale nie mam pojęcia gdzie to może się podziewać.


Permalink

O dzięki! Ja znam z tego moda bo to była też jego kontynuacja stąd miała go zawierać. Tylko z Two Islands znalazłem zrzuty ekranu .
http://imperium.heroes.net.pl/temat/1143/4
Tu można było to ściągnąć:
https://web.archive.org/web/20080425125449/http://kingsbounty.republika.pl/skarbiec.htm
Nie ma to jak archiwum.
Nic specjalnego po prostu skopiowana grafika z H4. Można ją oglądać w H4 przecież! Naprawdę to jest amatorskie. W 2004 mogło być ciekawe bo wtedy nie było nic ale dziś przy takiej ilości modów do H3 i H4 to już prehistoria...

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 10. stycznia, Ostatnio modyfikował: Baronus

Permalink

Nie widzę w twoich linkach zrzutów ekranu. Ja właśnie pamiętam, że widziałem to jakieś dziesięć lat temu i chciałem sobie odświeżyć, jak to wyglądało.

Permalink

http://www.ti.acidcave.net/fti/29ef86cde3257b19.jpg
http://www.ti.acidcave.net/fti/1bf0adb84dbf8fde69.jpg

Jak widać tak sobie. Nic przecież nowego. Dobrze znamy te kolory z Heroes IV. To już nie te czasy.
To co było ciekawego wyciągnęliśmy swego czasu w projekcie oddania do użytku wszelkich projektów miast które zostały rozpoczęte a nie dokończone. To się nazywa Regna Town.
Polecam mody interfejsu na Erę czy VCMI.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 19. stycznia, Ostatnio modyfikował: Baronus