Imperium

Behemoth`s Lair

Mini patch do Heroes IV Złota Edycja

Permalink

Od dobrych kilku lat jestem posiadaczem zakupionej w Biedronce Złotej Edycji Heroes IV. Do dziś fajnie się przy niej bawię, jednak po pewnym czasie odkryłem, że ta wersja jest zabugowana! Trzech bohaterów TGS: Bohb, Kozuss i Alita Eventide nie posiada swoich unikalnych modeli w grze. Po kilku próbach i przy wykorzystaniu dostepnych narzędzi stworzyłem więc mini-patcha, który naprawia ten błąd.

Download (chomik z free transferem, więc nigdy nie zniknie): LINK

Plik wrzucamy do katalogu data w folderze gry. By zmiany zadziałały trzeba zacząć daną kampanię/misję od nowa. Działa pod Equilibrisem.


Permalink

Hmmm... też posiadam H4 złotą edycję i wgranie powyższego patcha wcale mi nie zmieniło modeli wymienionych bohaterów. Czy działa on *tylko* z Eq czy również na normalnym H4?


Permalink

Odkopuję temat po nieco dłuższej przerwie. Poniżej znajdują się linki do pliku, który należy skopiować do katalogu Data w folderze Heroes IV. Jak już napisałem wyżej, naprawia on błąd związany z wyglądem bohaterów z The Garthering Storm: Bohba, Kozussa i Ality Eventide.

Dla wersji bez Equlibris: https://mega.nz/#!BYkhWaaD!WgAdb6GS0RMQobj1Ze3vMXeL48dcPCW_Broxuh9YJPE
Dla wersji z Equilibris: https://mega.nz/#!hEk30SwK!ESm4YBU3q06C4zG9oMIJbrI9N7-PGKidVpKBhJ2ai48
Naprawiony plik table.heroes.txt dla zainteresowanych: https://mega.nz/#!NAkRjCLD!810P6Doowmip_2ymC8hzItSUtCTDdeGRNQ9nSuv07SQ


Permalink

Dzień dobry
Prosiłbym o reupload.

Pls :c

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 15.03.2021, Ostatnio modyfikował: FabH4