Imperium

Behemoth`s Lair

Instalacja dodatków

Permalink

Pomocy!

Kupilem niedawno Heroes 6 no i na drugiej plycie dodatek "Pirates of the savage sea"

wszystko spoko tylko, że na plycie z dodatkiem nie ma instalki.
wpisalem ten caly kod aktywUJACY "adventure pack" w grze ale to odblokowalo mi tylko kampanie, nie zmienilo nic pozatym, a powinno być tak że pobieram niby caly dodatek z neta, tylko wlasnie jak to zrobic. Moglby mi ktos krok po kroku opisac co mam zrobic aby zainstalowac ten dodatek.

jak bedzie działać to pomocnik dostanie doladowanie za dyche na telefon :>

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.09.2013, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink

Za dychę podziękuję, nie trzeba ;).
Ogólnie wszystko się zgadza. Na płycie nie ma wersji instalacyjnej Piratów. Wszystkie pliki dodatku tak naprawdę są w podstawowej wersji gry i tylko należy je odblokować.

Pirates of the Savage Sea jest "niepełnoprawnym" dodatkiem, a właściwie - tzw. "pakietem przygód". Zawiera jedną nową kampanię, nową mapę i kilka pomniejszych rzeczy. Jeśli skutecznie odblokowałeś zawartość, to nie musisz już nic więcej robić.


Permalink

hmm skoro tak to troche dziwne, po co jest tam ta plyta :)
dzieki za pomoc

Permalink

Tak naprawdę, to płyta jest chyba tylko po to, aby zachować pozory ;).
Co więcej - jest charakterystyczna głównie (o ile nie wyłącznie) dla Polski. W innych krajach najczęściej dystrybucja tych "pakietów przygód" odbywała się cyfrowo. Polacy jednak najwyraźniej jak już wydają 40 zł na mini-dodatek to chcą w zamian otrzymać fizyczny przedmiot, a nie tylko kilkanaście literek kodu. Więc dostali - okładkę, płytę, dodatkowe materiały... i tylko samej instalacji dodatku zabrakło ;).