Imperium

Behemoth`s Lair

Profesjonalni gracze Heroes III

Permalink

Cześć na wstępie chciałbym się przywitać gdyż jest nowy na forum :D ale przejdźmy do rzeczy chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę obejrzeć rozgrywki profesjonalnych graczy albo ludzi od których mogę nauczyć się grać.

Permalink

Cześć

Obejrzeć to raczej ciężko. Heroes to nie starcraft - nagrywanie swoich gier nie jest specjalnie popularne. To jednak turówka, w której dynamiki jest nieco więcej jak w szachach.
Inaczej sprawa przedstawia się jeżeli chcesz się nauczyć gry od najlepszych w praktyce - jeśli interesuje Cię H3 to mamy w Polsce dwie ligi - Legendy i WoH.

Jeśli jednak interesuje Cię wyższy poziom strategii polecam HoW - ligę H5 :)


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 7.07.2013, Ostatnio modyfikował: Dagon

Permalink

Chodzi, Dagonie :P

A nauczyć się grać przez neta jest ciężko, można podpatrzeć rozgrywki na YT, na pewno znajdziesz filmiki które Ci trochę pomogą, ale grać nie nauczą :)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.07.2013, Ostatnio modyfikował: Bychu

Permalink

To zależy czy chcesz się uczyć gry na singlu czy na multi. W pierwszym wypadku coś by się znalazło (choćby nagrania Mateusza). Natomiast co do multi - musiałbyś sporo poczytać, a potem praktykować parę lat.


Permalink

Hej!

Co do moich nagrań, nie wiem jaką niosą wartość edukacyjną. Pewnie niezbyt wielką, ale coś tam może z nich wyniesiesz. Tu link do playlisty z nagraniami przechodzenia map od 1 do 7 dni

A co do większego profesjonalizmu. Tu pierwsze video z gry Marettiego (świetny gracz) Towerem na mapie multiplayer "Jebus". Można się sporo ciekawych rzeczy nauczyć. Ogólnie jego kanał jest ciekawy, można poszperać i wyhaczyć jakieś perełki.

Z innych rzeczy. Śledzenie właśnie zmierzającego do końca turnieju PAH - w weekend jeśli chcesz mogę podrzucić save'y z gier tych najlepszych w danych mapach :) Np. Warzyw dawał ich bardzo dużą ilość, w kolejności chronologicznej, tak by można było ogarnąć każdy ruch jaki wykonywał.

No i ostatnie co mi na myśl przychodzi. Oglądanie gier na żywo. Na lidze WoH przy okazji turniejów (nie wiem kiedy najbliższy) gracze udostępniają "relacje live" na Mikogo albo Team Viewer. Warto czasem obejrzeć. A gdy nie ma takiej możliwości to dobrym pomysłem jest także heroes3.tv
Zwykle jest tam akurat kilka partii do oglądania na żywo. Najczęściej grają Ruscy, także o poziom nie ma się co martwić.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam
Mateusz