Imperium

Behemoth`s Lair

Yeti

Temat poświęcony dowódcom. W nim możemy ocenić, który dowódca jest najlepszy. (paladyn i żywiołak kosmosu są najlepsi)
Imperium 1.chłop/osiłek 2.łucznik/kusznik 3.zbrojny/krzyżowiec 4.gryf/gryf królewski 5.kapłan/arcykapłan 6.kawalerzysta/paladyn 7.anioł/archanioł Akademia 1.gremlin/gremlin kanonier 2.kamienny gargulec/obsydianowy gargulec 3.żelazny golem/stalowy golem...
Oto najsłabsze (moim zdaniem) istoty różnych poziomów: 1.Goblin.Istota słaba i tchórzliwa.Może zdradzić swego pana. 2.Ożywieniec.Wolna i słabo walcząca nieumarła istota.Wystarczy mieć w armii strzelca i kaput, niema zombiaka. 3.Piekielny ogar.Niema żadnych zdolności....
1.kościeje 2.żywiołaki burzy 3.wysokie elfy 4.arcymagowie 5.arcylisze 6.upiorni rycerze 7.archanioły
1.chochlik 2.krasnolud 3.piekielny ogar 4.demon 5.żywiołak ziemi 6.mantykora 7.kościany smok
Nekromancja jest dobra. PS. Mój kumpel dzięki treningowi zdobył 37k krzyżowców!!!
1.Szkielet.Silny i wytrzymały. 2.Łowca.Strzela 2 razy. 3.Wysoki elf.To samo co łowca. 4.Wampirzy lord.Dużo zabija i sam się wskrzesza. 5.Arcymag.Dobre zdolności i może strzelać. 6.Tytan.Strzela i dużo zabija.
Strażnik gór.Lepiej atakuje. Harcownik.Wyniszczające rany. Niedźwiedzi wojownik.Niedźwiedzi ryk. Pogromca.Wiadomo dlaczego. Strażnik runów.Lepsze zaklęcie. Władca burz (ten niebieski).Więcej zdolności. Magmowy smok.Więcej wytrzyma.
Przy nazwie nicku powinna być płeć forumowicza. Czasami powiecie (napiszecie posta) że np. t e n gościu ma ciekawą opinię o tym i o tym, a później okazuje się że to dziewczyna. :)
Mieszkaniec w odróżnieniu od rezydenta ma nowy priorytet. A weteran i greont ( czy jakoś tak) nie mają żadnych priorytetów.
Chodzi o rodzaje magii (np. magia natury)?
Ja mam pomysł. Dwóch braci rycerzy pokłócili się o tron. Ten dobry został wygnany do jakiejś przeklętej krainy. Kierując nim musimy ją opuścić i zabić brata. Misja nazywa się ''Skłóceni bracia''.
Najlepszy żywiołak moim zdaniem to żywiołak ziemi. Silny i wytrzymały. Przepraszam za błąd w ankiecie [super glue by Feanor]