Imperium

Behemoth`s Lair

Hellburn

Śledzimy, śledzimy, lecz obecnie JB przechodzi pewne zmiany od strony kuchni (w połączeniu z zawirowaniami real-life), stąd zmniejszona ilość newsów w ostatnim czasie.
Cześć Już miałem pisać maila, ale zobaczyłem, że na forum też dałeś znać :D Zapewne chodziło Ci o drzewo z lasów Murmurwoods z Might and Magic VIII. Można je znaleźć blisko środka mapy tej krainy. Dokładniej rzecz biorąc - idąc bezpośrednio na południe od Portalu...
Polska wersja Heroes Complete nigdy nie powstała - gdyby tak było, to mielibyśmy zlokalizowane oficjalne menu z szarżującym kawalerzystą :). Na nasz rynek trafiła wyłącznie Złota Edycja (która korzystała z menu SoD) i był to po prostu Heroes scalony z dodatkami, ale nie zawierał...
W zamierzeniu kampania będzie przetłumaczona całkowicie, wliczając w to teksty przy przerywnikach filmowych i dubbing do nich. ALE to zajmie na pewno trochę czasu (w miesiącach).
Erui, to bardzo kuriozalne odsyłać do Kwasowej Groty (z całym szacunkiem do naszego sojusznika), podczas gdy spolszczenie do HotA jest przygotowane już głównie przez Jaskinię Behemota i to tutaj właśnie w pierwszej kolejności trafiają najnowsze wersje tegoż.