Imperium

Behemoth`s Lair

Might and Magic Tribute

Permalink

Co myślicie o tym projekcie? Demo v 0.3 jest moim skromnym zdaniem bardzo ciekawe choć u mnie wywala mnóstwo błędów..
EDIT
Oficjalna strona: http://www.mmtribute.castlegobs.nl/

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.06.2006, Ostatnio modyfikował: Finch

Permalink

Grałam w to techniczne, bardzo mi się podoba grafika, dźwięki. Zwłaszcza na tych górach nocą :D Niestety - nie mogę wejść do tej piwnicy z winem, czy co to jest dokłądniej, bo mnie wyrzuca z gry.
Widziałam jeszcze jakieś inne demo tego, ale nie mam pojęcia o co w nim chodziło, szczerze mówiąc :P Czekam na to z niecierpliwością, przydałby się jeszcze jakiś porządny Might :)


Permalink

Oj tak, zdecydowanie :) Przy siódemce i ósemce spędziłem kupę czasu, ale ta druga była bardzo niedopracowana. Ogólnie to gdyby wkońcu powstał Might wyglądający nieco mniej archaicznie i z naprawdę dobrą fabułą to znowu wyrwał by mi kilkanaście godzin życia :)


Permalink

Ary, wiem, że chcesz do winnicy, ale tam dowody sprawdzają.
Temu Cię wybija.


Permalink

grałem w tą wczesną alfę (bez kreowania postaci) - i wygląda nadzwyczaj ładnie. moją przygodę z MM zacznę chyba właśnie od części... fanowskiej :)


Permalink

niestety grałem tylko w pierwsze publiczne demo i byłem pod wrażeniem. Niestety w drugą wersję nie mogłem zagrać bo nie miałem poinstalowanych tych potrzebnych do odpalenia gry programików... Z niecierpliwością czekam na końcowy twór ;]