Imperium

Behemoth`s Lair

Red Dragon

Permalink

Witam! Poszukuje ludzi z doświadczeniem lub bez które grały albo będą zainteresowane grą w Red Dragona. Oto link do strony http://rd.gry.ztpnet.pl/
Pamiętam że dawniej istniała mocna reprezentacja jaskini w tej grze. Obecnie era potrwa 1 do 2 miesięcy więc mam zamiar skompletować ew. graczy do następnej ery. Podszkolić ich powalczyć, aby od następnej ery móc grać solidnie etc.
Jeżeli są chętni i po odwiedzeniu strony piszą się na to to gorąco zapraszam do koalicji Artrossis. W następnej erze jak będzie wszystko oki będziemy reprezentować barwy imperium.


Permalink

A RD nie jest już płatny?

A reprezentacja była nawet bardzo silna, tworzyliśmy własną koalicję.


Permalink

Obecnie są tzw Nowe Ery. Jest płatne dobrowolnie, gdyż są sponsorzy między innymi Aster. Nie ma limitów ziemi. Są pewne zmiany jak zawsze, ale klimat ten sam.

Właśnie miałem zamiar skrzyknięcia ludzi i w tej erze zgrania się a w następnej kto wie nawiązania do starych tradycji?!


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 27.11.2006, Ostatnio modyfikował: Thant

Permalink

Niegdyś grałem w Red Dragona, i nawet nieźle mi szło. Obawiam się jednak, że po dośc długim czasie przerwy, duużo zapomniałem, a i zmian grze przybyło, także trudno mi powiedzieć co ja w RD aktualnie potrafię. :)


Permalink

Myślę że ten temat powinien być umieszczony w Kresach, tam jest miejsce do rozmów o grach spoza świata Might and Magic. (po przeniesieniu tematu post można skasować)


Permalink

Też niedawno grałem w RD (około 3/4 ery) ale zrezygnowałem ze względu na brak umiejętności...