Imperium

Behemoth`s Lair

PAH3 - sezon 5

Permalink

Eee tam, wystarczy, że przy następnej mapce to my zaczniemy z 10 tytanami i wypasionymi statami, a nie komputer ;)
Może mapy są proste, a to gracze się zestarzeli? :P

Permalink

Muszę przyznać, iż jestem ciekaw niezmiernie zwykłej 4-tej, mapka świetna zresztą jak większość w PAH-u. Jeśli nie przeoczyłem czegoś to praktycznie cała mapa musi zostać rozegrana "ręcznie" bez żadnych cudów. Walki jakie trzeba rozegrać są dość trudne, przynajmniej dla mnie.
Ze swojego sejwa jestem zadowolony aczkolwiek opierając się na moich wcześniejszych doświadczeniach po ogłoszeniu wyników znowu zostanę zdruzgotany i otworzą mi się oczy na "inne możliwości".

Pozdrawiam.

Permalink

Dla mnie zwykła4 to była tylko i wyłącznie żmudna robota, bez polotu, wszystko jak to określiłeś "ręcznie". Mnóstwo walk trudnych, ale jednocześnie niespecjalnie ciekawych. Z tego powodu praktycznie odpuściłem tę mapkę, wstępny wynik uznałem za ostateczny i tyle, szkoda mi czasu.
Co innego duża2: cud, miód i orzeszki :) To dzielenie armii, tworzenie ciekawych łańcuszków i ogólnie kupa frajdy, mnóstwo przyjemności, no i walki trzeba rozegrać po prostu dokładnie, a nie wczytywać 10x w oczekiwaniu na morale :)

Permalink

Jak podejrzewam co innego oboje lubimy w tej grze. Może dlatego ta mapka mi sie podobała, że w niej sporo jest z gry online. Co do morali to w miarę szybko można bić guardy bez pomocy tego typu bonusów. W zamian można sobie z nimi poradzić biorąc "smiecie". Chociaż wcale nie zdziwiłbym się gdybym miał gorszy wynik niż ty;p

Permalink

Mi zwykła4 przypadła do gustu, podobnie jak Moztarowi.
Rozegrałem na niej kilka bardzo ciekawych, moim zdaniem bitew, dlatego nie powiedziałbym że jest pozbawiona polotu.
Cieszę się jednak że mam ją już za sobą.

Duża2 - świetna. Przerażająca, ale świetna. Nie wiem czy można wymyślić jakiś schemat na tą mapę.
Rozkręcam się na niej pomalutku, starając się podążać za głosem rozsądku, ale nadal nie mam pojęcia w którym miejscu na mapie zakończy się ta batalia.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 12.11.2008, Ostatnio modyfikował: Gwynbleidd

Permalink

No skoro Danyt i sam mistrz Gwynbleidd zachwalacie dużą czwartą to sobie na nią zerknąłem i ciekawi mnie czy starczy mi zapału na jej rozpoczęcie, a tym bardziej ukończenie. Wszak stanąć w szranki z tak znamienitymi wojakami to zaszczyt najwyższy i wierzę, że stanie się on dla mnie źródłem motywacji.

Permalink

No to może ja po prostu czegoś nie zauważyłem, i dlatego mi się zwykła4 nie spodobała? Lub faktycznie co innego cenię w hirkach :) Tak czy inaczej wynik na 4 jest bardzo słaby. Wstępny na dużej całkiem mi się podoba, może jeszcze parę trików pozwoli mi ją poprawić, przede wszystkim mnogość rozwiązań sprawia, że warto się na niej bawić :)

P.S. Zarat, w Twoim ostatnim poście wyczuwam nutkę ironii :P

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 13.11.2008, Ostatnio modyfikował: Danyt

Permalink

Właśnie mam z tym problem przede wszystkim w życiu. Nigdy nie mam takich intencji, a jednak jakoś ludzie podejrzewają mnie o tego typu "działania". Absolutnie nie było ironii, taki już mam styl bycia, iż wzbudzam takowe podejrzenia i tyle. A za mistrzów Was uważam w każdym razie w PAH. Ciebie znam przez Pentacza , a Gwynbleidda z kilku sezonów wstecz z PAH. W każdym razie Gwynbleidd rzeźnik był chwilami nie do przebicia. I specjalnie nie wierzę w swe zwycięstwo nad Gwynem czy Tobą chociaż na jednej mapie:)

Pozdrawiam

Permalink

Dodałem nową mapkę. Zgodnie z zapowiedzią - losowa, trochę przeze mnie przerobiona.

Ponieważ wyjeżdżam na dni trzy, wyniki powinny pojawić się we wtorek, a jak nie, to najpóźniej w czwartek

PS. dodajcie sobie jakieś avatary - bo ciężko na pierwszy rzut zorientować się kto co pisze ;)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 15.11.2008, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink

Oglądnąłem pobieżnie mapę i nie znalazłem sposobu na wyjście z podziemi.
Nie ma portalu ziemi w strefie początkowej ani normalnego przejścia do innych stref.
Czarów które mogłyby być pomocne też nie znalazłem.
Czy przypadkiem nie powinno być gdzieś teleportu prowadzącego do drugiej części podziemi?


Permalink

Na początku uznałem, że może za zrobienie misji dostaje się czar.. Problem w tym, że artów do misji również znaleźć nie potrafię :) Mapka tak trudna, czy zbugowana, oto jest pytanie :P

P.S. na życzenie sędziego dodałem sobie avka, na siłe nieco, ale jednak. Mam nadzieję, że pomoże :P

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 15.11.2008, Ostatnio modyfikował: Danyt

Permalink

niee, zdecydowanie zbugowana - już ją poprawiam, zaraz ją wrzucę

ed: poprawiona!


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 15.11.2008, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink

Kurcze, niestety nie oddam Zwykłej4...
Dzisiaj się za to wziąłem ale nie idzie mi ani trochę. Mam połowę drugiego miesiąca a końca nie widzę.


Permalink

Przy uruchamianiu Turnieju Wojowników MiB co nieco popsuł, więc na razie nie mam jak opublikować wyników. Na to nakłada się także fakt, że nie będzie mnie przez najbliższe 4 dni.
Być może rano jeszcze na kwilę tu zajrzę - jeśli MiB poprawi, to opublikuję wyniki, jak nie, to należy spodziewać się ich w poniedziałek wieczorem


Permalink

Tak, przyznaję się, to ja! Przepraszam Was :( Panel poprawiony.

Pozdrawiam


Permalink

Hmmm... Jak to było... O, już wiem! "Podpadłeś waść :> "
Choć akurat na wynikach tej mapki specjalnie mi nie zależy :P

Permalink

No nieźle Eru przyciąłeś :>

Rozumiem, że wyjeżdżasz, każdy ma wiele własnych spraw, ale jeżeli nie byłeś pewien, to wartoby mieć kogoś na zastępstwie, kto mógłby opublikować wyniki. Nie chodzi już o to, czy ktoś dzień wcześniej czy później zobaczy, ale o kwestię profesjonalizmu.

Permalink

Drogi Emilu nie rozumiem twojego zdenerwowania!

Akurat w tym wypadku będę zajadłym obrońcą Eru. Uważam, że jest bardzo dobrym arbitrem solidnym i profesjonalnym. Jeżeli system zawinił to już nie jego wina. Co do wyjazdów to i tak się cieszę, że ma na tyle czasu aby być sędzią. ( Jako sędzia daje całkiem niezłe mapy ), a co do serwisu nie mam najmniejszych zastrzeżeń!!

Wypowiadam się dlatego, że może już nie gram, ale mam doświadczenie ze wszystkimi sędziami jacy prowadzili PA nawet w zamierzchłych czasach jakimi były lata 2001-2003. Oraz w trakcie reaktywacji obecnej edycji turnieju. Więc sądzę, że mam porównanie...

Do do twojej reakcji to tym bardziej się dziwię bo sprawdziłem klasyfikacje i jakoś twojego nicka w niej nie spostrzegłem więc nie wiem czemu się denerwujesz??? Sezonu tego raczej nie wygrasz... co najwyżej możesz wygrać kilka pojedynczych scenariuszy :)


Permalink

Nie karmić Trola!

Niech sobie gada- nie ma racji nawet w 1%.

Pozdrawiam


Permalink

Brałem udział w poprzednim PAHu, ten odpuściłem, jednak zerknąłem sobie na kilka mapek i też chętnie zobaczyłbym, jaki ludzie uzyskali wynik.
Post wyżej był tylko luźno rzuconą uwagą, nie ma to nic wspólnego z zdenerwowaniem.

MiB - No dziękuje za miłe słowa, wykazałeś się szeroką pomysłowością. ;) Gadasz o jakiś 1%, tzn? Nie czepiam się Eru za wyjazdy, ale dla Twojego info "we wtorek, najpozniej w czwartek, potem spodziewać w pon".. to chyba nie jest 1%?

Pozdrawiam