Imperium

Behemoth`s Lair

Kiedy?

Permalink

Kiedy na Jaskini pojawi się na nowo serwis poświęcony WoG?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 12.06.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Permalink

Serwis to nie taki znów nowy, był przed zniknięciem Jaskini.

Obecnie są już pewne zamierzenia planów postawienia go na nogi, i myślę że niedługo kawałek po kawałku zostanie odbudowany. Oczywiście "niedlugo" to pojęcie względne, tak jakby kto pytał :) .

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 13.06.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Permalink

Właśnie go uruchomiłem, poszło lepiej niż myślałem, chociaż nie bez kombinowania. Treść chyba jest dostępna w całości, o braku downloadu wiem, zajmę się tym możliwie szybko.


Permalink

Kiedy serwis będzie uaktualniony do wersji 3.58F?
BTW Mógłbym pomóc.


Permalink

Jak dobrze pójdzie, dzisiaj wieczorem zacznę doprowadzać serwis WoG do stanu, w którym będzie można łatwo aktualizować treść, a jeśli naprawdę dobrze pójdzie, jutro wieczorem już coś z tego wyniknie - czyli ewentualni chętni do aktualizowania treści będą mieli okazję. Tylko zaznaczam, że to dość optymistyczne ramy czasowe, niczego nie obiecuję...


Permalink

Chętnie pomogę.
Mogę udostępnić polską wersje patcha do edytora map WoG oraz poprawione czcionki które poprawiają kilka błędów w wyświetlaniu. Mam też masę nieoficjalnych skryptów ERM i innych plików związanych z Wogiem.


Permalink

Jeżeli takowych plików aktualnie w downloadzie nie ma bądź są ich stare wersje, oraz autor tychże wie i zgadza się na ich publikację, to po "naprawie" (Enleth, liczymy na ciebie :) WoG'a chętnie każdy plik zostanie dodany.

Permalink

Autorem jestem ja, więc wyrażam zgodę. Takich plików w downloadzie raczej nie ma. :)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 19.07.2006, Ostatnio modyfikował: Altair

Permalink

Jest drobny poślizg - MiB miał problemy z Neostradą - ale najważniejsza rzecz zrobiona, zainteresowani powinni dzisiaj (21 lipca) pod wieczór otrzymać wskazówki, jak zaktualizować zawartość serwisu.


Permalink

Nareszcie aktualizacja ;) . Specjalnie założyłem tu konto, aby się wypowiedzieć. Gdyby co, byłbym zainteresowany. Pozdrawiam.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 21.07.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Permalink

Ja też mam pytanie. Czy zostaną może przywrócone działy "wasze lokacje" itp - czyli ogólnie: galerie?


Permalink

Ziel - podeślę ci "moje" jednostki, bo z tego co pamiętam, chyba nie zdążyły się pojawić przed "awarią- rozliczeniem";):P .


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.07.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Permalink

Coś nie widać tego uaktualnienia :P .


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.07.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Permalink

Prace trwają, przeniesienie treści do nowej wersji to nie robota na pięć minut, a na dodatek ekipa znajduje regularnie drobne usterki w mechaniźmie (przyznaję, powoli poprawiane) - ale zbyt wiele czasu też to raczej nie zajmie. Lepiej tak, niż wystawiać na widoku dziurawą treść.