Imperium

Behemoth`s Lair

Przyszłość starego świata.

Permalink

Proszę o ponowne przeniesienie dysputy nt. żywiołaków do tematu "Wszystko Żywiołakach", który postanowiłem za wstawiennictwem Sulii odblokować.


Permalink

Chwileczkę, to nie jest przecież odpowiedni temat na twe opowieści. Więc może utwórz nowy temat, a moderatorzy przeniosą mój post i post Vendrala do odpowiedniego tematu. Poza tym co do twych kampanii to powiedz mi w jakim celu Sandro miałby wracać na Antagarich. Nie wiadomo jak potoczył się dalej jego historia na Jadame. Poza tym na co by mu by była Vidomina. Prościej zawrzeć pakt z kimś wpływowym albo samemu udać się do Archibalda. Nie wiadomo też czy Archibald nadal był na wyspie i czy żyje.Następnie mógłbyś też umieścić to w jakimś przedziale czasowym. Nie wiem gdzie pomieścisz te kampanie. Chciałbym Cię poinformować iż wydarzenia z MMVIII rozpoczynają się pod koniec 1172 r.p.c. Załóżmy iż trwały około roku. To daje nam koniec roku 1173. Więc pozostaje nam rok do rozliczenia. Powiem więcej. Sandro nie przypływałby na Antagarich podczas wojny, a przecież około 1172 - 1173 trwała wojna z Mutare. Zresztą skąd Sandro miałby wiedzieć o Archibaldzie, a tym bardziej o tym gdzie został wygnany. Sandro zawsze wszystko planował z dużym wyprzedzeniem. Zresztą myślę, że prędzej udał by się na Karigor niż na kontynent gdzie jeszcze są jego wrogowie. To tyle jeżeli chodzi o moje zdanie.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 20.01.2009, Ostatnio modyfikował: Konstruktor

Permalink

@Konstruktor
Masz rację, jest osobny temat do wymyślania fabuł HVI. Niestety nie mogę na chwilę obecną przenieść postów: Twojego i Vendrala do niego z przyczyn technicznych, opcja przenoszenia postów do tematów już istniejących nie jest jeszcze dostępna.

Vendral
Jak pisał Konstruktor, to nie jest temat do wymyślania fabuł, od tego jest odbrębny temat. Proponowałbym, więc ci przeniesienie tego postu do tamtego tematu, bym mógł te tutaj skasować.

Edit:

Dziękuję za współpracę ;) .


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 21.01.2009, Ostatnio modyfikował: Nicolai

Permalink

Ok, przeniosłem chociaż myślałem że fabuła dla zdarzeń z przed rozliczenia powinna być tutaj.
No nic przedstawię tę fabułę w odpowiednim temacie. A potem wrócę do tego tematu w ramach komentarzy do tej fabuły ( w stylu co by było jakby było właśnie tak i czy jest to możliwe).
Kolejne posty będą póki co w temacie H VI - fabuła (?)


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 22.01.2009, Ostatnio modyfikował: Vendral

Permalink

Mimo wszystko chciałbym abyś napisał odpowiedź w odpowiednim temacie.

PS Przeniosłem również swój post.