Imperium

Behemoth`s Lair

Zespół Duel of Champions na Ognisku

Jaki powinien być temat spotkania z ekipą DoC na jaskiniowym Ognisku?

  • Balans
  • Kwestie ekonomiczne
  • Kwestie społecznościowe
  • Nowe funkcje
  • Inne (jakie?)
Permalink

Witajcie,

po dyskusji z polskim Community Managerem, Nisevarosem, doszliśmy do wniosku, iż możliwe jest zorganizowanie spotkania z ekipą DoC u nas, na Ognisku. Pisałem o tym w tej nowinie. Wciąż jednak do uzgodnienia pozostają pewne kwestie... a nie zamierzam rozstrzygać ich sam, jako iż nie tylko dla siebie próbuję wcielić pomysł tego spotkania w życie :)

Aby ułatwić wszystkim zrozumienie, co, gdzie i jak należy wyszykować, przytaczam wiadomość, którą dostałem nieco ponad godzinę temu:

Nisevaros

Niestety pewnym problemem może być język, ponieważ bardzo niewiele osób pracujących nad DoC zna język polski. Dlatego też obawiam się, że czat będzie musiał zostać przeprowadzony w języku angielskim. Niemniej postaram się uczestniczyć w nim i służyć pomocą jako tłumacz w przypadku ewentualnych problemów z komunikacją.

Czy mógłbyś podać jakiś termin, kiedy byłaby możliwość zorganizowania takiego spotkania? Dodatkową kwestią jest jego temat (czy byłby to balans gry, kwestie ekonomiczne, społecznościowe, nowe funkcje lub jeszcze coś innego) - chcielibyśmy wybrać odpowiednie osoby mające faktyczną i właściwą wiedzę do tej dyskusji.

Termin, jak zakładam, powinien być wieczorny, w miarę możliwości weekendowy. To jest raczej oczywiste. Poza tym z informacji, które otrzymałem, Jaskinia jest przygotowana na natłok ludzi na Ognisku w praktycznie dowolnej chwili.
Jeśli chodzi o kwestie tłumaczeniowe - zaraz wyślę do Nisevarosa wiadomość, w której zadeklaruję się jako ewentualny tłumacz. Jeśli ktoś nie będzie znał angielskiego na tyle dobrze, by wszystko zrozumieć - będę służył mu z pomocą. Myślę, że nie będę jedynym - im więcej, tym lepiej.
Większy problem będzie z ustaleniem tematu, stąd ankieta powyżej. Powiem tylko, że wcześniej na MoMCard była dyskusja o balansie, a więc nie jestem pewien, czy temat ten powinien się powtórzyć. Niemniej, jest on zawarty jako jedna z opcji.

Chciałem tylko dodać, że w spotkaniu najprawdopodobniej będą też uczestniczyć ludzie zaangażowani w akcje społecznościowe związane z DoC zarówno z Polski, jak i reszty świata. Fajnie by było ukazać JB jako odpowiednie miejsce do takich wydarzeń. Żeby jednak wszystko było dobrze, należy ustalić szczegóły - i tu proszę Was o pomoc. Potrzebne są: konkretny termin i temat spotkania. Temat jest do Waszej dyspozycji! Z góry dzięki za odzew!


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 4.03.2013, Ostatnio modyfikował: Kameliasz

Permalink

Hmm... jeśli chodzi o angielski, to jeśli nie będzie zbyt zaawansowany poziom wypowiedzi, to i ja bym sobie poradził.

Co do tematów - chciałbym, aby poruszono kwestię czatu - aby był on zauważalny, wygodniejszy w obsłudze, wyraźny i oddzielony od dziennika wydarzeń :P

Może możliwość prowadzenia korespondencji pomiędzy znajomymi...? :)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 4.03.2013, Ostatnio modyfikował: Hayven