Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Regulamin - Przeczytaj zanim napiszesz!"

Aktualnie w Osadzie: Ognisko jest zgaszone.
Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Regulamin - Przeczytaj zanim napiszesz!
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Aryene

Aryene

30.05.2006
Post ID: 339

Regulamin Karczmy "Pazur Behemota"

Wszyscy są zobowiązani do jego przestrzegania, postępowanie wbrew jego regułom karane będzie upomnieniem, banem na forum albo zamienieniem w żeliwną spłuczkę. W zależności od przewinienia (i moda :P)

TRZYMAĆ KLIMAT! :)

1. Zachowywać kulturę wypowiedzi i szanować zdanie pozostałych uczestników dyskusji.
2. Dbać o ortografię i interpunkcję w swoich postach. Nie używać w nadmiarze dużych liter - one oznaczają krzyk. Nie nadużywać emoticon, nie stosować leetu, slangów i innych wariacji językowych i pisarskich.
3. Wypowiadać się zgodnie ze stylem narzuoconym w temacie - w trzeciej albo pierwszej osobie, utrzymując panujący klimat.
4. Nie zakładać tematów od rzeczy, stricte offtopowych, nie wnoszących nic do dyskusji.
5. Niepotrzebne zablokowane tematy, usuwane będą po 3 dniach do tygodnia.
6. Nie zakładać tematów zbyt odbiegających od klimatu forum, takich jak na przykład: "Jaka jest wasza ulubiona marka samochodu?" czy "Jaką masz komórkę?".
7. Nie rozpoczynać dyskusji na tematy zbyt kontrowersyjne, mogące urazić uczucia innych osób, lub spowodować kłótnie. Z największym wskazaniem na religię.
8. Moderatorzy to też ludzie, można z nimi dyskutować. Jeśli uważasz ze Twój temat został zamkniety niesłusznie - napisz do nas.
9. Nie narzekać bezpodstawnie na adminów i moderatorów - staramy się robić wszystko co w naszej mocy, by to forum było przyjazne użytkownikom. Nie jesteśmy cyborgami, nie pracujemy dzień i noc, nie wszystko możemy zrobić od razu i natychmiast.

Laysander

Laysander

26.12.2011
Post ID: 67114

Dopisek do regulaminu
10. W Karczmie oficjalnie zabrania się otwierania Przygód. Wszystkie tematy tego typu i ich pochodne mają swoje miejsce w GŁP i Oberży.

Wyjątkiem są Story ściśle z Karczmą związane, bądź Przygody okolicznościowe otwierane w okresach poprzedzających ważne święta - mogą one jednak zaistnieć tylko po uprzedniej konsultacji z moderacją.

Chcę również nadmienić, że Regulamin wprowadzony przez Aryene nadal obowiązuje