Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Twórczość WWW - czyli o konkurencji inaczej"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Twórczość WWW - czyli o konkurencji inaczej
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Takeda

Takeda

25.01.2009
Post ID: 40138

Szanowni mieszkańcy

Niewątpliwie lubiani i poważani moderatorzy czyli szanowna Infero i moja skromna osoba, mając na uwadze dobro wspólne, wprowadziliśmy od dziś zmiany, coby uniknąć bałaganu w Karczmie. Ten temat został założony aby wszelka twórczość typu WWW miała swoje jedno miejsce. W związku z tym część tematów została zablokowana, a linki do Gaju Elfów itd, zostaną zamieszczone tutaj, wszelka dyskusja niech także odbywa się w tym miejscu

MiB

MiB

25.01.2009
Post ID: 40148

A tak w ogóle, to takie strony można dodawać dodatkowo do Linkownii :-)
Tutaj sobie dyskutujmy, ale niech i ślad z dysput znajdzie się w jaskiniowym zbiorze map :-)

Pozdrawiam

Grok

Grok

26.01.2009
Post ID: 40157

Uważam, że to bardzo dobrze przemyślany temat:)

Ja za niedługo dodam linka do mojej jeszcze niekończonej strony (kilka poprawek i już). I nikt mnie nie zmusi do przerwania prac, gdyż kosztowało mnie to za dużo czasu, trudu i nerwów:)

Hiro

Hiro

26.01.2009
Post ID: 40160

Grok

Ja za niedługo dodam linka do mojej jeszcze niekończonej strony (kilka poprawek i już). I nikt mnie nie zmusi do przerwania prac, gdyż kosztowało mnie to za dużo czasu, trudu i nerwów:)

A więc życzę sukcesów, Grok! Aż mnie zżera ciekawość, więc daj jak najszybciej linka do swojej strony, kiedy skończysz ;-). I polecam się do pomocy, o ile będziesz jej potrzebował...

Teraz także kończe swoją stronę (Portal47 - programy do pobrania). Zrobię na niej forum. Strona jest już praktycznie skończona, ale pisze opisy programów, zajmie mi to dość dużo czasu. Gdyby ktoś chciał mi pomóc, to niech skomunikuje się ze mną na gg. Potrzebuję adminów do forum i screenów z programów.

Grok

Grok

26.01.2009
Post ID: 40164

Hiro

Grok: Ja za niedługo dodam linka do mojej jeszcze niekończonej strony (kilka poprawek i już). I nikt mnie nie zmusi do przerwania prac, gdyż kosztowało mnie to za dużo czasu, trudu i nerwów:)

A więc życzę sukcesów, Grok! Aż mnie zżera ciekawość, więc daj jak najszybciej linka do swojej strony, kiedy skończysz ;-). I polecam się do pomocy, o ile będziesz jej potrzebowa...

Jeśli chcesz, mogę Ci już dodać linka, tylko że przez PW , gdyż na razie chcę, żeby została w ukryciu. Codo pomocy, możesz zostać moderatorem niektórych z forów. To będzie wtedy Nas 5-ciu (licząc Nas, mojego kolegi - projektanta modów, kolegi - fana HoMM IV i kolegi- dowcipnisia i złośliwca). Jeśli przyjmiesz bycie moderatorem, to bedzie fajnie, ale ostrzegam - .. strona jest jeszcze niedokończona !

Można powiedzieć,że moja strona to taka, na której można pogadać nie tylko o HoMM, ale też 0o Call of Duty itd.itp..

Hiro

Hiro

26.01.2009
Post ID: 40165

Grok

Jeśli chcesz, mogę Ci już dodać linka, tylko że przez PW , gdyż na razie chcę, żeby została w ukryciu. Codo pomocy, możesz zostać moderatorem niektórych z forów. To będzie wtedy Nas 5-ciu
[...]
Można powiedzieć,że moja strona to taka, na której można pogadać nie tylko o HoMM, ale też 0o Call of Duty itd.itp..

A więc wyślij mi linka, mogę być moderatorem Twojej strony, i nie tylko. Trochę znam się na mod'owaniu, tyle że tylko z HoMM III. A osobiście myślałem, że jest tylko o HoMM... ale oczywiście chcę Ci pomóc.

Tylko nie będę mógł być często na twoim forum, będę zajmował się też własną stroną... Tak więc jeżeli potrzebujesz kogoś, kto będzie zawsze na bieżąco, to ja odpadam. Niestety...

Grok

Grok

28.01.2009
Post ID: 40249

Dobra, myślę, że mogę już dodać linka do mojej strony. Proszę bardzo:

http://www.warowniagraczy.tnb.pl

To teraz krótki opis mojej strony: Warownia Graczy to strona dla ludzi grających w HoMM, jak i w Call of Duty. Można tam też pogadać o różnych sportowych newsach czy wyczynach polaków w różnych wyczynach sportowych. Nikogo nie zmuszam. To tyle. Aha, i zanim coś npiszecie otej stronie, to najpierw zobaczcie!

Wasze wypowiedzi na temat mojej strony nie muszą być pozytywne,ważne, żeby były mądre i pouczające(jestem jeszcze młody i niedoświadczony, więc wiecie...).

MiB

MiB

28.01.2009
Post ID: 40251

@Grok: nie będę wypowiadał się o treści, bo strona jest młoda. Ale reszta... ekhm... straszy. Layout jest nieczytelny- źle dobrano kolory i tło, a logo ("Twoje własne logo / ustaw w panelu admina")... szkoda gadać. Do tego strona o "wszystkim i o niczym", jakich w sieci znajdziesz milion.

Pozdrawiam

Grok

Grok

28.01.2009
Post ID: 40253

MiB

@Grok: nie będę wypowiadał się o treści, bo strona jest młoda. Ale reszta... ekhm... straszy. Layout jest nieczytelny- źle dobrano kolory i tło, a logo ("Twoje własne logo / ustaw w panelu admina")... szkoda gadać. Do tego strona o "wszystkim i o niczym", jakich w sieci znajdziesz milion.

Czyli myślisz, że powinienem zmienić skórkę i "wytrzasnąć" jakieś logo?

PS: co do strony to miało być dla mnie taki jakby "przebłysk" - chciałem zobaczyć, jak to jest mieć taką stronę. I jakbyście mieli jeszcze jakieś porady, to piszcie. I wracając do skórki, to mi też nie odpowiadała, tylko zrobiłem dla mojego kolegi, któremu akurat się podobała.

MiB

MiB

28.01.2009
Post ID: 40254

@Grok: skórkę zdecydowanie powinieneś zmienić. Tak poza tym- czy Ty naprawdę musisz za każdym razem cytować *całą* wypowiedź, na którą odpowiadasz, w momencie, kiedy nie odwołujesz się do szczególnych jej fragmentów?

Pozdrawiam

Grok

Grok

28.01.2009
Post ID: 40255

MiB@: Nie, nie muszę:)

Już zmieniam skórkę, odwołując się do Twoich rad (a przynajmniej takowej szukam). Niestety, albo każda właśnie ma problemy z czcionką (problemy z "dojrzeniem"), albo razi, albo za ciemna.

Nebirios

Nebirios

28.01.2009
Post ID: 40273

Witam. Oto link do mojej strony: http://sheog.tnb.pl/news.php . Zwie się Sheog. Będziemy w niej rozmawiać o Heroes i paru innych grach. Oprócz tego będzie gazetka. Wszelkie pytania proszę pisać na PW.

Hiro

Hiro

29.01.2009
Post ID: 40281

Nebirios, strona niezła, ale jest raczej pracą autorów szablonu (Domyślam się, że tworzysz pewnie z ''gotowców").
No i przeważnie stronę dodaje się do sieci, kiedy jest w niej coś, ale w Twojej stronie niczego nie ma... wszystko puste...

A tematy na forum są niemalże kopią tych z JB - Jest temat o Heroes I-II, identycznie jak w naszym Imperium. No i nazwy jakieś takie... dziwne. Co znaczy "Miasto portalu" ? albo "Zbrojownia Pamięci"?

Prace nad moją stroną trwają nadal, bynajmniej nie zamierzam jej wpuścić do globalnej sieci pustej...

Nebirios

Nebirios

29.01.2009
Post ID: 40288

Hiro@:
A jak zaczynał Elfi Gaj? Tak samo. Co do Miasta portalu. To skąd się wzięli ci z Antagarichu? Z portali. W Elfim Gaju też jest temat o H1-H2. A jak myślę swoją stronę też zrobisz na serwerze TBN. Życzę udanej strony! I dziękuje Vinraelowi że pokazał nam ten serwer :D.

Miron

Miron

29.01.2009
Post ID: 40290

A ja mam inną propozycję... Może przestaniemy robić tanie ( chińskie?) podróby kochanej Jaskini?
Przy Gaju elfów się uśmiechałem
Przy Warowni już mi zszedł uśmiech z paszczy
Przy Sheog zacząłem marszczyć nos
A jak dowiedziałem się że będzie jeszcze więcej takich dubli, to mogę was zapewnić, wyglądałem niczym gejzer.
Ludzie, toć to nie fabryka, nie możemy przecież tworzyć masowo stron o niemal tym samym znaczeniu.
Wątpię aby mnie ktoś posłuchał, bom głos na pustyni wołający, ale to mój Apel do was, młodziki...

Fentrir

Fentrir

29.01.2009
Post ID: 40292

Wszystkie te strony mają jedną, poważną wadę: są całkowicie puste! Poważnie, zanim się założy stronę nie lepiej zebrać jakąś ekipę, obmyślić tematykę, przygotować jakieś teksty, materiały? Wtedy wyglądałoby to bardziej zachęcająco, a tak to puste działy na stronie, puste forum... Poza tym o sadze HoMM jest już dużo dobrych, rozbudowanych stron z własną historią. Nie lepiej byłoby stworzyć stronę, która wnosiłaby coś nowego? Albo pomóc istniejącym już stronom? Poza tym jeszcze sprawa wyglądu. Nowe strony zazwyczaj powstają z tego samego, gotowego szablonu. Na przykład Jaskinia Behemota albo Kwasowa Grota, posiadają własny wygląd i przez to wyglądają ciekawiej, klimatyczniej.
Naprawdę, strona, która ma szansę zaistnieć to strona z pomysłem, strona, na której już coś jest.

MiB

MiB

29.01.2009
Post ID: 40293

Miron ma trochę racji. Wasze strony nie mają większej racji bytu- nie czuć od Was determinacji, z jaką swoje strony tworzyli Acid Dragon, Black Moses, czy choćby nasz Behemoth.
Zamiast nieudolnie klonować JB na gotowcu, wzięlibyście się do roboty i napisali jakiś ciekawy artykuł dla Jaskini- o Hrikach, o taktyce, o KB, o DMoMM, o MM, czy czymkolwiek innym związanym ze światem HoMM.

Tylko taka praca wymaga większego wkładu niż tylko postawienia darmowego forum i wyboru skórki...

Pozdrawiam

p.s. dla osób mających ciekawy pomysł na serwis tematycznie zbliżony do JB (JB jako całości, nie tylko HoMM), to można się zgłosić- jesteśmy w stanie zaoferować lepsze warunki niż jakakolwiek darmowa usługa hostingowa ;) i wiele płatnych ;P

Grok

Grok

29.01.2009
Post ID: 40294

Ja już nie zamierzam robić żadnej, nowej strony. Jedyne, co zamierzam robić to poprawiać Warownię. Jak miałbym założyć jakąś nową stronę, to tylko dla fanów jakiegoś piłkarskiego klubu. Ale to już się nie opłaca. Poza tym myślę,że my, młodziki robimi jakieś strony www to bardzo dobrze. To ozancza, że jesteśmy zainteresowani. Zdobywamy nowe doświadczenia. I prawdę mówiąc uważam, że lepiej zrobić jakąś stronę, a byle jak, niż żebyśmy mieli nigdy nie spróbować. Zdobywamy nowe doświadczenia i w ogóle.

To już się wypowiedziałem.

MiB

MiB

29.01.2009
Post ID: 40295

Grok

I prawdę mówiąc uważam, że lepiej zrobić jakąś stronę, a byle jak, niż żebyśmy mieli nigdy nie spróbować. Zdobywamy nowe doświadczenia i w ogóle.

Jakie doświadczenie? Instalowania gotowców? Klikania bezmyślnie w linki?
Musiałbyś się na poważnie zainteresować tematem, a nie "od ferii".
Jasne- każdy od czegoś zaczynał. Moja pierwsza stronka była znacznie gorsza od Twojej.
Miała jednak przewagę- ja swoją pierwszą witrynę napisałem całkowicie sam,
stawiając absolutnie każdy znak moimi własnymi palcami.
Z nas dwóch ja mogę powiedzieć, że zdobyłem doświadczenie.

W/w strony, jak i Gaj, zwiększą tylko zaśmiecenie sieci.
A można było usiąść i napisać jakiś ciekawy artykuł...
ale jak już mówiłem- to wymagałoby więcej pracy.

Pozdrawiam

Kordan

Kordan

29.01.2009
Post ID: 40296

Miron

Przy Gaju elfów się uśmiechałem

Szary lisie! I ty przeciwko gajowi ;]